Алергологи у Рівному

Ірина
Чудовий лікар, неодноразово зверталась з дітьми, лікування дієве, доступне. Лікар своєї справи
Анастасія
Спеціаліст своєї справи.Не буду втомлювати хвалєбними одами.Раджу,повірте цей лікар від Бога.
Наталія
Не байдужий, висококваліфікований лікар.
Адольф
Найкращий спеціалість в моєму місті дуже дякую вам за вашу роботу
Дерматолог
Дерматолог вищої категорії Демедюк Адріана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, що викликані інфекційними або зовнішніми факторами навколишнього середовища. Надає консультацію відносно стану здоров’я хворого. Займається лікуванням грибкових уражень шкіри та нігтів. Успішно лікує псоріаз, екзему, себорею. Сучасними методами проводить лікування контактного та атопічного дерматитів, які призначає тільки після отриманих та проаналізованих результатів медичного обстеження. Надає подальшу консультацію після лікування для профілактики та попередження повторного виникнення хвороби.
Педіатр, Неонатолог
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.