Нагірна Ірина Василівна

Педіатр, Неонатолог
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.

Тетяна
Хороший педіатр,приділяє достатньо багато уваги дитині.Компетентна ,уважна.Враження позитивні.
Дуже уважно проводить огляд дитини. Вона хороший педіатр. Вже приймає не в благодарі а на Карнаухова.
Мар'яна
Дуже хороший спеціаліст і людина! Лікувала після стрімких пологів мою маленьку племінничку і допомогла врятувати її життя! І коли народилась в мене донечка, я постійно зверталась за консультацією до Ірини Василівни і отримувала кваліфіковану допомогу! Дякуємо Вам!
Рита
Прекрасный доктор, детки ее обожают.
Евгения
Помог вылечить бронхит у сына. Теперь я спокойна! Спасибо.
Анастасія
Спеціаліст своєї справи.Не буду втомлювати хвалєбними одами.Раджу,повірте цей лікар від Бога.
Ірина Василівна найкращий педіатр для моїх діток. Уважна, приємна, має підхід до діток.

Врач педиатр-неонатолог предоставляет услуги

• первичный осмотр;
  • плановые осмотры ребенка в первый год жизни;
  • консультации по кормлению и уходу;
  • диагностика и лечение заболеваний.;
  • исследование органов слуха;
  • диагностика зрения;
  • массаж грудничков.

Врач педиатр-неонатолог занимается лечением заболеваний

• контактный дерматит;
  • ОРВИ, ОРЗ, грипп;