Нагірна Ірина Василівна

Педіатр-неонатолог
Дитячий лікар
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Мар'яна
02 липня '17р.
Дуже хороший спеціаліст і людина! Лікувала після стрімких пологів мою маленьку племінничку і допомогла врятувати її життя! І коли народилась в мене донечка, я постійно зверталась за консультацією до Ірини Василівни і отримувала кваліфіковану допомогу! Дякуємо Вам!
Рита
07 листопада '16р.
Прекрасный доктор, детки ее обожают.
Евгения
04 серпня '16р.
Помог вылечить бронхит у сына. Теперь я спокойна! Спасибо.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)