Лазерна епіляція брів у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Лазерна епіляція брів 120
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Лазерна епіляція брів 120
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Лазерна епіляція брів в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Персона Люкс, 14 червеня '17р.

Доброго дня п. Діана. Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково візьмемо його до уваги та виправимо ситуацію, для того, щоб ваш візит в клініку Персона Люкс був максимально комфортним, а якість послуг була на найвищому рівні!

Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Ксенія, 21 листопада '16р.

• Лазерна епіляція брів 120
Працює з 08:00-22:00