Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Мостоподібні зубні протези у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Адгезивний міст (1 зуб) 1500 грн

Мостоподібний протез — це різновид незнімних стоматологічних ортопедичних протезів, які використовуються з метою заміщення дефектів зубних рядів.

Конструкція складається з двох коронок і штучних зубів між ними. Протезування використовується для заміщення від першого до четвертого зубів, відсутніх поспіль. Роль опори можуть виконувати тільки здорові зуби, здатні витримувати додатковий жувальний тиск.

Переваги установки такого протезу:

 • опори обточуються мінімально, в основному в межах зубної емалі;
 • протезування дозволяє виправити всі естетичні дефекти;
 • відсутність металу;
 • знеболювання при установці потрібно вкрай рідко (під час використання дискомфорт не відчувається);
 • практично повна відсутність контактів зі слизовою оболонкою.

Підготовчі процедури

Особливих підготовчих заходів не потрібно. На консультації оцінюється стан ротової порожнини пацієнта, проводиться санація та оцінка жувального навантаження.

Мостоподібні зубні протези

Спочатку опорні зуби треба підготувати: проводиться препарування (депульпація, обточування опорних зубів, зміцнення бічних стінок сильно зруйнованих зубів). Лікар знімає зліпки з обох щелеп пацієнта, визначає колір конструкції. Після виготовлення протез приміряють і за необхідності підганяють. За допомогою клею конструкцію фіксують, надійно скріплюючи опорні зуби і накриваючи їх коронкою.

Після установки мостоподібних протезів не варто забувати про дотримання правил гігієни ротової порожнини. Обов'язково потрібно чистити зуби 2 рази на день, полоскати рот після кожного прийому їжі. Стоматолог може порекомендувати застосування іригатора.

Показання та протипоказання

Процедура показана при:

 • руйнуванні кількох зубів підряд;
 • необхідності заміни старого протеза;
 • виправленні дефектів;
 • потребі рівномірного розподілу навантаження під час жування.

Протипоказання:

 • бруксизм;
 • патологія прикусу;
 • пародонтит і пародонтоз у важкій формі;
 • патологічна стертість твердих тканин;
 • захворювання кісткової тканини щелепи і гострі запальні захворювання порожнини рота;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • алергія на знеболюючі препарати;
 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • психічні хвороби.

Наслідки

Якщо не дотримуватися приписів лікаря, можливі поломки та випадання конструкції раніше встановленого терміну експлуатації. У таких випадках потрібно негайно звернутися до стоматолога-ортопеда, адже обточені опорні зуби не можна залишати відкритими.

7,4
Львів вул. Ак. Павлова, 12/1
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Дарья, 14 лютого '17р.

Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
Анастасія, 16 листопада '16р.

Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.

 • Мостоподібні зубні протези
 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
Катерина, 19 лютого '17р.

лікувала недавно зуб , прийшла -зуб не болів , поставили пломбу-почав боліти нестерпно ,лікар Юля цим не переймалась , відправила лікувати канали ,а це витрат на 3000 грн .Бізнес - це не лікування !

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Томищ Олекса Іванович, Кундис Роман Орестович
Марія, 20 червеня '17р.

17,06,17 я з дитиною була записана на прийом,беру таксі,дощ,приїзджаю - а там все закрито,телефоную а мені по хамски відповідають,в нас сьогодні вихідний бо мало було пацієнтів,якщо хочете щось більше дізнатися телефонуйте через два дні.....то я так зрозуміла роблять там що хочуть і як хочуть

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
Ірина, 10 квітня '17р.

Дякую вам за все! За професіоналізм, людяність і красиву усмішку! Ваша команда найкраща!

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймає лікар: Пігович Зоряна Ярославівна
Тарас, 10 травня '17р.

надзвичайно хороші враження від вашої клініки,лікував зуби в п.Оленки,і Надії,дуже хороші лікарі,впевнені,кваліфіковані,обізнані в своєму ділі.Все швидко і чітко.)

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
Денис, 13 листопада '16р.

Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
Олександр, 18 вересня '16р.

Звертався до Ігоря Михайловича з приводу видалення зуба. Все пройшло швидко і безболісно, крім того, лікар росписав необхідні рекомендації, завдяки яким ускладнення не виникли. Рекомендую.

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,2
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Блакить» пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації. Приймає лікар: Олекшій Петро Васильович
Константин, 09 листопада '16р.

Радий, що вчасно звернувся до Петра Васильовича. Грамотне лікування під його наглядом допомогло мені уникнути серйозних ускладнень з яснами, та забезпечити збереження здорових зубів.

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-20:00
7,2
Львів пл. Маланюка, 2
р.Галицький (Центр)
Стоматологія доктора Ухача Р.Т. пропонує діагностику та лікування захворювань ротової порожнини для пацієнтів будь-якого віку. Прийом ведуть лікарі першої та другої кваліфікації.
Марина, 05 лютого '17р.

Классный доктор. Сначала зуб удалил, потом поставил имплант, работа и в том, и в другом случае была идеальной. Врач компетентный, с пониманием относится даже к самым трусливым пациентам. Удаляла первый раз, поэтому было страшно. Я ему премного благодарна. Настоящий мастер!

 • Мостоподібні зубні протези
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-14:00