Вирівнювання зубів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдено 3 клініки

Сб
Стефанія
Сина дуже не хотів іти до лікаря, але останній зуб болів і ніяк не хотів випадати сам. ще й дошкуляв. Привела сюди, до Ярослава Михайловича. Тепер мій Андрійко не тільки не боїться, але й хоче стати стоматологом! Дякую і закладу і Ярославу Михайловичу за гарну роботу і допомогу людям!
Ярослав Володимирович
Просто хороший лікар
Привела до Василя Петровича свого сина для виправлення прикусу. Це було необхiдно. Але вiн у мене доволі важко сходиться з чужими людьми. Та на диво Василю Петровичу вiн одразу довiрився. Отже і лікування пішло без проблем.
Ірина
Стоматолог, який добре робить свою справу. Взявся за мої проблемні зуби після невдалого лікування в іншого лікаря. Пролікував, перепломбував і допломбував мої зігнуті канали, зробив реставрацію. Щиро дякую!
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
  • Вирівнювання зубів
5,3
Львів вул. Виговського, 20 Б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова.