Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування кісти зуба у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Лікування кісти зуба — це комплекс стоматологічних заходів, спрямований на лікування запального захворювання, яке має вигляд капсули зі щільною оболонкою.

Кіста — це щільне утворення, розташоване в зоні коренів зуба і заповнене рідиною або кашкоподібним вмістом. Внутрішня частина утвореного міхура складається з клітин, сильно збільшених в обсязі, внаслідок чого формується незвичайна структура ущільнення.

Атерома може не викликати дискомфорту, але її треба обов'язково видалити для збереження зубів і попередження зростання вогнища запалення в ротовій порожнині.

Підготовчі процедури

Проводиться первинний огляд, призначається рентгенограма.

Лікування кісти зуба

За допомогою терапевтичного способу можна позбутися ущільнення без оперативного втручання, однак це займає багато часу.

Способи хірургічного лікування.

 • Цистектомія — найбільш радикальна операція. Проводиться видалення кісти, а також її оболонки. Потім рана наглухо зшивається. Операція передбачає попереднє видалення всіх зубів, коріння яких проектуються в зону знаходження пухлини.
 • Цистотомія — операція, під час якої видаляється лише передня стінка ущільнення, а вміст висушується спеціальним тампоном.
 • Гемісекція вважається найбільш щадним методом. Її призначають при можливості зберегти велику частину зуба: ущільнення видаляють разом із пошкодженим каналом, який підлягає реставрації. Видалення верхівки зуба, яке супроводжується повним розсічення кистьового мішечка і його наповнення штучними матеріалами, називається резекцією. Призначається за умови діагностування запалення на ранніх стадіях, дозволяє практично повністю зберегти моляр або різець.
 • Лікування лазером — через зубний канал лазер вводиться в пухлину, промінь лазера поступово дозволяє позбутися новоутворень та дезінфікує зубний корінь.

Після операції призначаються медичні препарати, що знімають набряклість і запалення. Можливе призначення перев'язок протягом 1-2 тижнів. Рекомендується ретельна гігієна порожнини рота. При лазерному лікуванні післяопераційний період відсутній.

Показання та протипоказання

Терапевтичні та хірургічні методи майже не мають протипоказань і безпечні для здоров'я пацієнта.

Наслідки

Наслідки не спостерігаються.

59
7,0
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб
7,5
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.
 • Лікування кісти зуба
Працює з 10:00-20:00