Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Вирівнювання зубів капами у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Капа для підняття прикусу 800 грн

Виправлення прикусу пластинками ― це використання знімного ортодонтичного пристосування, яке призначене для виправлення дефектів зубів і щелеп. Для проведення курсу лікування виготовляють цілу серію накладок, де враховуються індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Підготовчі процедури

Перед виготовленням знімної конструкції попередньо проводиться обстеження й діагностика. Потім складається план ортодонтичної терапії. На початковому етапі ортодонт знімає зліпок обох щелеп і по них робить модель із гіпсу.

Виправлення прикусу пластинками

Розробляється серія з декількох зубних накладок, кожна з яких використовується по черзі певний час (від 10-14 днів до 2-3 місяців), забезпечуючи тим самим поступове вирівнювання прикусу. Залежно від періоду носіння елайнери можуть відрізнятися за товщиною та еластичністю.

Виправлення за допомогою кап може тривати від кількох місяців до 1,5-2 років, і весь процес контролюється лікарем.

Дитячі капи виготовляють із термопластики (конструкція розм'якшується в гарячій воді, а необхідну форму капа набуває вже в роті дитини — під час остигання матеріал твердне).

Це дозволить вирішити проблему нерівно зростаючих зубів. Ефективність дитячих елайнерів така сама, як і від кап для дорослих, але дитина може носить їх не постійно, а надягати лише на 2-3 години на добу (у денний час). Капи для дітей виготовляються індивідуально в стоматологічних клініках.

Показання та протипоказання

Ця ортодонтична конструкція рекомендується пацієнтам, у яких існують такі дефекти:

 • скупченість зубів;
 • розворот зуба;
 • щілини між зубами;
 • неправильний або перехресний прикус тощо.

Протипоказаннями вважають:

 • індивідуальну непереносимість компонентів матеріалів, з яких виготовляються елайнери;
 • епілепсію та порушеннями психіки;
 • важкі стадії гострих та хронічних захворювань.;

Наслідки

Неправильний прикус може викликати:

 • карієс, пародонтоз та ін.;
 • порушення функції ШКС;
 • сильне візуальне зміщення щелеп і деформації обличчя.
33
8,0
Знайдено 15 клінік

Працюють по:

Сб
8,2
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-19:00
8,2
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка «Стоматолог і Я» проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.
 • Капа для підняття прикусу 800
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
7,4
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймає лікар: Прокоп'єва Поліна Юріївна
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймає лікар: Музика Тарас Іванович
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Іванців Андрій Олегович
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Вирівнювання зубів капами
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00