Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування пульпіту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Пульпіт — це спричинене стафілококами та стрептококами запалення пульпи зуба. Головний симптом — сильний зубний біль у стані спокою, що посилюється в результаті впливу холодних або гарячих страв та напоїв. Відчуття дискомфорту підсилюється у нічний час. На пульпіт дорослі хворіють частіше, діти — рідше.

Симптоми:

 • спочатку слабкий ниючий, потім різкий, сильний біль;
 • головний біль;
 • нетривалі перерви між нападами зубного болю;
 • неприємний запах із ротової порожнини, часто гнильний;
 • руйнування зубної оболонки;
 • гіпертрофований фіброзний поліп;
 • жовтий або сірий наліт на зубах.

Як лікувати

При консервативному методі лікування застосовують антисептики, антибіотики, протеолітичні ферменти. Використання сильнодіючих засобів, ефіру та спирту не практикується. Завдання терапії — зберегти життєздатність пульпи. Процедура аналогічна лікуванню карієсу.

Хірургічний метод передбачає видалення пульпи та пломбування зубного каналу. При девітальному способі усунення пульпи умертвляють. Вітальний різновид оперативного втручання цього не передбачає, тому пацієнту вводять місцеве або загальне знеболення.

Яку діагностику проходити

Стоматолог вислуховує скарги пацієнта та здійснює огляд ротової порожнини, використовуючи спеціальні інструменти. Підтвердження наявності пульпіту — каріозна порожнина із відносно м’яким дентином та больові відчуття в результаті впливу низьких або високих температур. Дискомфорт при простукуванні виникає лише у місці контакту каріозної порожнини та пульпи. Щоб уточнити глибину, характер та інші особливості пульпіту, використовуються показники електроодонтодіагностики та рентгенографії.

Наслідки

У випадку відсутності професійного лікування, пульпіт спричиняє:

 • періодонтит, інколи гнійного характеру;
 • флюс;
 • флегмони;
 • абсцес;
 • летальний випадок.
59
7,0
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб
7,4
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймають лікарі: Долгова Марія Олександрівна, Пришко Зоряна Романівна
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймають лікарі: Прудиус Орислава Ігорівна, Кулявець Олена Петрівна, Еттаєб Анис
 • Лікування пульпіту
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Приймають лікарі: Рибак Тереса Петрівна, Сивак Роксолана Львівна
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймає лікар: Шевчук Ірина Андріївна
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,2
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
 • Лікування пульпіту
Працює з 09:00-20:00