Мостоподібні зубні протези в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Мостовидне зубне протезування 3000
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
Ксения, 03 березеня '17р.

Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

Працює з 08:00-19:00
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем. Приймає лікар: Педик Володимир Гаврилович
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

7,7
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Ирина, 10 лютого '17р.

Вся наша семья посещает данную клинику. Очень довольны качеством лечения, обслуживания и человеческим отношением к клиенту. Особенно понравился подход к ребенку.

• Мостовидне зубне протезування
7,4
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
7,3
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Кирило, 30 листопада '-1р.

Виникла проблеми з зубами, звернувся до «Вітал» і не пожалкував. На першій консультації лікар оглянув мене, мені зробили знімок щелепи, а потім склали план лікування, і вже за декілька відвідувань всі мої проблеми лишилися позаду. До того ж, лікар дав мені чіткі та ефективні поради щодо профілактики захворювань зубів та ясен. Велике «дякую»!

7,3
Полтава вул. Небесної Сотні, 118
Стоматологічний приватний кабінет "Альфа Дент" надає допомогу у лікуванні зубів, повертає гарну усмішку пацієнтам. Фахівці закладу мають досвід в галузі, підвищують рівень кваліфікації.
Ганна, 09 січня '17р.

Художня реставрація зубного ряду – справа копітка та складна, вимагає високого професіоналізму та досвіду. В «Альфа Дент» із цим упоралися на «відмінно». Дякую, що повернули мені посмішку!

Працює з 08:00-20:00
7,2
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Марія, 15 січня '17р.

З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Котляревського, 16
Стоматологічна клініка "Дентер" на Котляревського працює понад 12 років, займається діагностикой та всебічним лікуванням зубів та ясен.
Яков, 09 січня '17р.

Лет пять уже хожу в «Дентеру», неизменно радуют: отличное соотношение цена-качество, отношение к пациенту и выполнение работ на уровне мировых клиник, отсутствие очередей и достаточно широкий спектр услуг, чтобы хотелось возвращаться сюда снова и снова.

• Мостовидне зубне протезування 3 000
Працює з 08:30-20:00
Сб: 08:30-20:00 Нд: 08:30-20:00
Полтава вул. Соборності, 79
Медичний центр "Медстиль" оказує населенню медичну допомогу в сфері стоматології, гінекології та масажу. Фахівці клініки мають профільну освіту та багаторічний досвід.
Ангеліна, 30 листопада '-1р.

Ходжу до «Медстилю» на гінекологічні консультації та огляди. Також проходила тут декілька курсів різних видів масажу. Незабаром хочу спробувати гірудотерапію. Безумовно професійний підхід до справи мені дуже імпонує.