Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Фторування зубів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Глибоке фторування одного зуба 70 грн

Фторування ― це сучасна безболісна методика лікування деструкції емалі, що передбачає насичення йонами фтору, призначають дітям і дорослим. Фтор перешкоджає появі на зубній поверхні мікроорганізмів, що виробляють кислоту та руйнують зуби.

Підготовчі процедури

Попередньо потрібно провести санацію та професійне чищення. Варто виявити схильність до алергії.

Фторування

Може бути простим і глибоким. Просте фторування зубів виконують двома способами:

 • застосовують індивідуальну «ложку» (воскові зліпки зубів, які заповнюють фторовмісним препаратом, накладають на зуби на 5-15 хвилин. Повторюють процедуру 10-15 разів);
 • використовують фторовмісні розчини й лаки (наносяться спеціальним пензликом. Проводиться така процедура 3-4 рази).

Просте фторування не передбачає відкладень високодисперсного фтористого кальцію в глибинах пір емалі зубів, які руйнуються.

Глибоке фторування застосовується для більш ґрунтовної фіксації фтору в зубних тканинах. Зуби осушуються теплим повітрям, а тампоном наноситься емаль-запечатувальний препарат на 1-2 хвилини. Зуби потім знову просушують і ретельно тушують тампоном, змоченим у розчині гідроокису купрум-кальцію. Ця маніпуляція дає можливість препарату проникнути в пори емалі. Цей комплекс дій дозволяє досягти більш високої концентрації йонів фтору, що приблизно в 10 разів більше, ніж при звичайному фторуванні. Не вимиває кальцій із зубних тканин і не руйнує мінеральну структуру. Рекомендується до проведення раз на рік.

Показання та протипоказання

Показання:

 • витонченість емалі;
 • профілактика при розвитку карієсу на стадії білої плями;
 • гіперстезія;
 • згубні наслідки хімічного відбілювання;
 • терапія маргінального періодонтиту.

Протипоказання до процедури:

 • індивідуальна непереносимість або алергія на складові препаратів;
 • епідемічний флюороз, викликаний тривалим вживанням води або їжі з великим вмістом фтору.

Наслідки

Найчастіше не виникає ускладнень, зрідка може бути алергія на компоненти препарату. Попадання розчину на слизові оболонки ясен, язика чи щік може призвести до почервоніння, больових відчуттів, набряку.

48
8,0
8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова.
 • Глибоке фторування одного зуба 70
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,2
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
 • Фторування зубів
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Фторування зубів
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Фторування зубів
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Фторування зубів
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
 • Фторування зубів
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Пустельник Анастасія Ігорівна
 • Фторування зубів
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Фторування зубів
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,1
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
 • Фторування зубів
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-14:00