Медікавер (Medicover), стоматологія

Львів, вул. Антоновича, 102
Інші філії мережі:
Львів вул. Антоновича, 102

р.Франківський

Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Львів вул. Стрийська, 204

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.

Послуги, що надаються центром:

• огляд лікарем-стоматологом;
  • комплексна функціональна діагностика зубних патологій;
  • рентгенографія;
  • консультація анестезіолога;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • відбілювання зубів;
  • лікування каналів зуба;
  • пломбування зубів (молочних та постійних);
  • комп'ютерне моделювання;
  • установка коронок;
  • установка брекет-систем;
  • контрольний огляд лингвальной брекет-системи;
  • установка мікроімплантів;
  • хірургічне видалення зубів;
  • невідкладна допомога для дітей.

Головні переваги стоматології Medicover — комплексний підхід до лікування, протезування та імплантації. Завдяки оснащеності центру сучасним інноваційним обладнанням надається можливість повністю обстежити ротову порожнину та призначити ефективне лікування.

Біля медичного закладу є безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. У приміщенні клініки є дитяча кімната. Послуги можна оплатити банківською картою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медікавер (Medicover), стоматологія, вартість послуг:

• Панорамний діагностичний рентгензнімок 300
  • Сегментний діагностичний рентгензнімок 150
  • Діагностична модель однієї щелепи 800
  • Комплексна функціональна діагностика (зняття відбитків+ артикуляційне дослідження+ діагностичні моделі+ цифрова діагностика) 3 200
  • Консультація стоматолога 350
  • Анестезія 100
  • Зняття швів 100
  • Невідкладна допомога 900
  • Професійна гігієна ротової порожнини (зняття зубних відкладень, полірування зубів,навчання гігієні ротової порожнини) 1 250
  • Професійна гігієна ротової порожнини (1 щелепа) 650
  • Супровід анестезіолога (дитячий прийом) 4 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Поліна
04 жовтня '20р.
У мене тут улюблений лікар працює, Христина Назарівна, тому ходжу тільки сюди. Загалом клініка теж подобається, світло, обладнання сучасне
Наталія
30 січня '20р.
Дуже професійний лікар. Лікували донечці зубки під загальною анестезією, бо ще дуже мала. При першому огляді дитина зразу полюбила лікаря, дозволила оглянути і була спокійна. Чітко розказали як малечі правильно доглядати. Це тепер наш лікар. Рекомендую!
Вікторія
28 січня '20р.
Коваль Вікторія Вікторівна гарний спеціаліст в області стоматології. Зверталась до неї не раз, навіть з дуже складними випадками. Завжди результат відмінний. Рекомендую без сумнівів.
Назар
В Андрея Евгеньевича я наблюдаюсь уже несколько лет. Она настоящий профессионал и мастер своего дела. Он аккуратный и внимательный, и вообще, хороший как человек. Рекомендую без сомнений.
Руслана
26 січня '20р.
Якщо ви шукаєте гарно стоматолога, рекомендую звернутися до Богдана Тарасовича. Це стоматолог "від Бога". Я ні разу не сумнівалась в ньому як в спеціалісті, а зверталася до нього я дуже часто.
Яна
24 січня '20р.
Пломбували зубчик та ходимо на гігієни до ВІкторії. Лікар легко знайшов спільну мову з дитиною. Все чітко, зрозуміло і не страшно) Рекомендую!
Інеса
19 січня '20р.
Що може бути страшніше ніж похід до стоматолога, особливо коли болить зуб?! Я так раніше думала.опираючись на свій попередній досвід відвідування подібних закладів. Але тут виявилося все зовсім не так. Все пройшло на найвищому рівні. Лікування мого бідолашного зубчика пройшло взагалі без болю. Дуже дякую!
Світлана
18 січня '20р.
Хочу виразити свою вядчність медичному центрі "Медикавер" за надання кваліфікованих та якісних послуг. Відвідування цього центру залишили приємні враження. Ціни доступні, персонал привітний та кваліфікований. Дякую!
Богдан
30 грудня '19р.
Ростислав Ігорович - висококваліфікованй стоматолог. Я не раз звертався до нього за допомогою перед протезуванням зубів. Лікар гарно знається на своїй справі, робить все безболісно та швидко. Рекомендую.
Ігор
21 грудня '19р.
Нещодавно у мене зявився "зуб мудрості". О цей нестерпний біль! Я вирішив видалити його. Мій вибір зупинився на медичному центрі "Медикавер" що на Антоновича, 102. І я не помилився! Вся процедура зайняла не так багато часу як я думав. Все було абсолютно без болю. Цілком задоволений! Рекомендую!
Тетяна
05 березеня '19р.
Завдяки своєму веселому характеру доктор Дутчак чимось приваблює дітей. Мій син абсолютно не боїться лікувати зубки, хоча йому лише 7 років. На прийом ходимо, як на свято. Спасибі доктору, що вміє знаходити підхід до дітей та відмінно лікує зуби!
05 липня '18р.
Регулярно воджу свою дочку до Христини Назарівни. Лікар стежить за здоров'ям її зубів, кілька разів допомагав позбуватися від таких захворювань, як пульпіт та карієс. Ми з чоловіком дуже задоволені якістю послуг, що надаються.
Олександр
04 липня '18р.
Христина Назарівна залишила хороше враження, як фахівець та як людина. Вона дуже уважна, приділила дитині досить багато часу. Я отримав вичерпну інформацію. Лікування ще не закінчено, але у нас лише позитивні враження.

Лікарі клініки Медікавер (Medicover), стоматологія

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Ніка — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.