Медікавер (Medicover), стоматологія

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Львів вул. Антоновича, 102

р.Франківський

Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Львів вул. Стрийська, 204

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.

Послуги, що надаються центром:

• огляд лікарем-стоматологом;
  • комплексна функціональна діагностика зубних патологій;
  • рентгенографія;
  • консультація анестезіолога;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • відбілювання зубів;
  • лікування каналів зуба;
  • пломбування зубів (молочних та постійних);
  • комп'ютерне моделювання;
  • установка коронок;
  • установка брекет-систем;
  • контрольний огляд лингвальной брекет-системи;
  • установка мікроімплантів;
  • хірургічне видалення зубів;
  • невідкладна допомога для дітей.

Головні переваги стоматології Medicover — комплексний підхід до лікування, протезування та імплантації. Завдяки оснащеності центру сучасним інноваційним обладнанням надається можливість повністю обстежити ротову порожнину та призначити ефективне лікування.

Біля медичного закладу є безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. У приміщенні клініки є дитяча кімната. Послуги можна оплатити банківською картою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медікавер (Medicover), стоматологія, вартість послуг:

• Панорамний діагностичний рентгензнімок 300
  • Сегментний діагностичний рентгензнімок 150
  • Діагностична модель однієї щелепи 800
  • Комплексна функціональна діагностика (зняття відбитків+ артикуляційне дослідження+ діагностичні моделі+ цифрова діагностика) 3 200
  • Консультація стоматолога 350
  • Анестезія 100
  • Зняття швів 100
  • Невідкладна допомога 900
  • Професійна гігієна ротової порожнини (зняття зубних відкладень, полірування зубів,навчання гігієні ротової порожнини) 1 250
  • Професійна гігієна ротової порожнини (1 щелепа) 650

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Інеса
19 січня '20г.
Що може бути страшніше ніж похід до стоматолога, особливо коли болить зуб?! Я так раніше думала.опираючись на свій попередній досвід відвідування подібних закладів. Але тут виявилося все зовсім не так. Все пройшло на найвищому рівні. Лікування мого бідолашного зубчика пройшло взагалі без болю. Дуже дякую!
Світлана
18 січня '20г.
Хочу виразити свою вядчність медичному центрі "Медикавер" за надання кваліфікованих та якісних послуг. Відвідування цього центру залишили приємні враження. Ціни доступні, персонал привітний та кваліфікований. Дякую!
Ігор
21 грудня '19г.
Нещодавно у мене зявився "зуб мудрості". О цей нестерпний біль! Я вирішив видалити його. Мій вибір зупинився на медичному центрі "Медикавер" що на Антоновича, 102. І я не помилився! Вся процедура зайняла не так багато часу як я думав. Все було абсолютно без болю. Цілком задоволений! Рекомендую!

Лікарі клініки Медікавер (Medicover), стоматологія

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Записатися на прийом
Психолог, конcультант за методом BFST(короткотермінова психотерапія, орієнтована на вирішення). У своїй роботі використовує також методи арт-терапії, пісочної терапії, символ-драми та інші. Проводить треніги для батьків. Є можливість онлайн-консультацій.