Медікавер (Medicover), стоматологія

р.Франківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.

Послуги, що надаються центром:

• огляд лікарем-стоматологом;
  • комплексна функціональна діагностика зубних патологій;
  • рентгенографія;
  • консультація анестезіолога;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • відбілювання зубів;
  • лікування каналів зуба;
  • пломбування зубів (молочних та постійних);
  • комп'ютерне моделювання;
  • установка коронок;
  • установка брекет-систем;
  • контрольний огляд лингвальной брекет-системи;
  • установка мікроімплантів;
  • хірургічне видалення зубів;
  • невідкладна допомога для дітей.

Головні переваги стоматології Medicover — комплексний підхід до лікування, протезування та імплантації. Завдяки оснащеності центру сучасним інноваційним обладнанням надається можливість повністю обстежити ротову порожнину та призначити ефективне лікування.

Біля медичного закладу є безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. У приміщенні клініки є дитяча кімната. Послуги можна оплатити банківською картою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медікавер (Medicover), стоматологія, вартість послуг:

• Панорамний діагностичний рентгензнімок
  • Сегментний діагностичний рентгензнімок
  • Діагностична модель однієї щелепи
  • Комплексна функціональна діагностика (зняття відбитків+ артикуляційне дослідження+ діагностичні моделі+ цифрова діагностика)
  • Супровід анестезіолога до 2-х годин
  • Супровід анестезіолога до 5-ти годин
  • Супровід анестезіолога більше 5-ти годин
  • Супровід анестезіолога (дитячий прийом)
  • Консультація стоматолога
  • Анестезія
  • Зняття швів
  • Невідкладна допомога
  • Професійна гігієна ротової порожнини (зняття зубних відкладень, полірування зубів,навчання гігієні ротової порожнини)
  • Професійна гігієна ротової порожнини (1 щелепа)
  • Повторна професійна гігієна ротової порожнини
  • Гігієна (полірування зубів 2 щелепи)
  • Полірування (1 зуб)
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Поліна
У мене тут улюблений лікар працює, Христина Назарівна, тому ходжу тільки сюди. Загалом клініка теж подобається, світло, обладнання сучасне
Наталія
Дуже професійний лікар. Лікували донечці зубки під загальною анестезією, бо ще дуже мала. При першому огляді дитина зразу полюбила лікаря, дозволила оглянути і була спокійна. Чітко розказали як малечі правильно доглядати. Це тепер наш лікар. Рекомендую!
Вікторія
Коваль Вікторія Вікторівна гарний спеціаліст в області стоматології. Зверталась до неї не раз, навіть з дуже складними випадками. Завжди результат відмінний. Рекомендую без сумнівів.
Назар
В Андрея Евгеньевича я наблюдаюсь уже несколько лет. Она настоящий профессионал и мастер своего дела. Он аккуратный и внимательный, и вообще, хороший как человек. Рекомендую без сомнений.
Руслана
Якщо ви шукаєте гарно стоматолога, рекомендую звернутися до Богдана Тарасовича. Це стоматолог "від Бога". Я ні разу не сумнівалась в ньому як в спеціалісті, а зверталася до нього я дуже часто.
Яна
Пломбували зубчик та ходимо на гігієни до ВІкторії. Лікар легко знайшов спільну мову з дитиною. Все чітко, зрозуміло і не страшно) Рекомендую!
Інеса
Що може бути страшніше ніж похід до стоматолога, особливо коли болить зуб?! Я так раніше думала.опираючись на свій попередній досвід відвідування подібних закладів. Але тут виявилося все зовсім не так. Все пройшло на найвищому рівні. Лікування мого бідолашного зубчика пройшло взагалі без болю. Дуже дякую!
Світлана
Хочу виразити свою вядчність медичному центрі "Медикавер" за надання кваліфікованих та якісних послуг. Відвідування цього центру залишили приємні враження. Ціни доступні, персонал привітний та кваліфікований. Дякую!
Богдан
Ростислав Ігорович - висококваліфікованй стоматолог. Я не раз звертався до нього за допомогою перед протезуванням зубів. Лікар гарно знається на своїй справі, робить все безболісно та швидко. Рекомендую.
Ігор
Нещодавно у мене зявився "зуб мудрості". О цей нестерпний біль! Я вирішив видалити його. Мій вибір зупинився на медичному центрі "Медикавер" що на Антоновича, 102. І я не помилився! Вся процедура зайняла не так багато часу як я думав. Все було абсолютно без болю. Цілком задоволений! Рекомендую!
Тетяна
Завдяки своєму веселому характеру доктор Дутчак чимось приваблює дітей. Мій син абсолютно не боїться лікувати зубки, хоча йому лише 7 років. На прийом ходимо, як на свято. Спасибі доктору, що вміє знаходити підхід до дітей та відмінно лікує зуби!
Регулярно воджу свою дочку до Христини Назарівни. Лікар стежить за здоров'ям її зубів, кілька разів допомагав позбуватися від таких захворювань, як пульпіт та карієс. Ми з чоловіком дуже задоволені якістю послуг, що надаються.
Олександр
Христина Назарівна залишила хороше враження, як фахівець та як людина. Вона дуже уважна, приділила дитині досить багато часу. Я отримав вичерпну інформацію. Лікування ще не закінчено, але у нас лише позитивні враження.
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.