Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Знімне протезування зубів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Знімний протез пластинковий (повний) 1400 грн
Знімний протез 2100 грн

Знімне протезування зубів ― це відновлення функцій одного або декількох зубів, а також цілого зубного ряду за допомогою знімних стоматологічних конструкцій, які пацієнт самостійно знімає для проведення гігієнічних маніпуляцій.

Підготовчі процедури

Перед протезуванням необхідно підготувати порожнину рота: пролікувати всі зуби, які підлягають лікуванню, корені й сильно зруйновані зуби видалити.

Знімне протезування зубів

Головною перевагою використання знімних протезів вважають повну універсальність.

Спочатку потрібно отримати відбитки (зліпки) з верхньої і нижньої щелеп. Процес безболісний, за часом займає 10 хвилин. Потім починається етап визначення прикусу. Воскові валики на гіпсових моделях розігріваються і вводяться в порожнину рота, потім щелепи змикають. Після цих процедур виготовляється сам протез.

Конструкції бувають різні.

 1. Частково знімні. Дозволяють заповнити відсутність 2 і більше зубів на одній щелепі. Дефекти можуть бути як з одного боку щелепи, так і з обох. Важливо, щоб у роті залишалося принаймні декілька зубів, що стануть опорою для протезу. Має вигляд пластини, яка нагадує ясна зі штучними зубами. Протез фіксується за допомогою гачків або замків з металу чи пластмаси.
 2. Повністю знімні. Замінюють усі зуби на одній чи обох щелепах. Опорою слугують ясна або тверде піднебіння. Тримаються в порожнині рота за рахунок ефекту присоски, спеціальних кремів для додаткової фіксації.

Показання та протипоказання

Використання таких протезів показано у випадках:

 • повної відсутності зуба (адентія);
 • множинних дефектах зубного ряду.

Протипоказано при:

 • гострих захворюваннях усього організму або порожнини рота;
 • стадії реабілітації та одужання;
 • вагітності;
 • наркотичній залежності;
 • стані після променевої терапії та ін.

Наслідки

Відсутність своєчасного протезування призводить до таких наслідків:

 • естетична недосконалість і можливі психологічні травми й комплекси, пов’язані із цим;
 • порушення дикції;
 • проблеми із прийняттям їжі, розлади роботи ШКТ тощо.
38
8,0
8,1
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
 • Знімний протез 2 100
 • Знімний протез еластичний 4 200
Працює з 09:00-20:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Знімне протезування зубів
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Знімне протезування зубів
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Знімне протезування зубів
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,1
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.
 • Знімне протезування зубів
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00
6,7
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка "Стоматолог і Я" проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.
 • Знімний протез пластинковий (повний) 1 400
 • Знімний протез пластинковий (частковий) 1 200
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
5,1
Львів вул. Пасічна, 36а
р.Личаківський
Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ» почав роботу у 1991 році, надає висококваліфіковані послуги в галузі дентальної імплантації, заміни втрачених зубів, а також всі види стоматологічних послуг.
 • Знімне протезування зубів
Працює з 09:00-19:00