Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Пломбування молочного зуба у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Пломбування молочного зуба (склоіономер) 250 грн
Пломбування одного молочного зуба 250 грн
Пломбування тимчасового зуба 300 грн
Фотополімер молочні зуби 300 грн

Пломбування молочного зуба — це комплекс стоматологічних дій, який направлений на лікування пошкоджених тканин молочного зуба у дітей. Лікуванню молочних зубів слід приділяти таку саме увагу, як і лікуванню постійних.

Підготовчі процедури

Перед пломбуванням молочні зуби слід обробити. Можуть виникнути труднощі, оскільки діти бояться звуку бормашини. Для усунення фактору страху обробку можна провести іншими методами: лазерним чи повітряно-кінетичним.

Пломбування молочного зуба

Принцип процедури не відрізняється від процедури на постійних зубах. У процесі пломбування застосовують три різновиди пломб, однак найбільш якісний матеріал — компомер. При пошкодженні краще застосовувати пломбування, а не видалення. Тому що навіть відсутність одного із зубів може стати причиною деформації прикусу, нерівності зубного ряду та проблем розвитку мовлення.

Показання та протипоказання

Основна передумова до проведення маніпуляції — карієсні плями.

До процедури пломбування молочних зубів немає протипоказань. Це безпечно для здоров’я дитини.

Наслідки

Період після лікування супроводжується дотриманням декількох рекомендацій:

 • протягом 1-2 годин слід утриматися від уживання їжі;
 • протягом 2 годин не вживати напої, що фарбують (чай, сік тощо).

У ділянці впливу відчуватиметься незначний дискомфорт. Головна причина виникнення ускладнень після встановлення пломби — неякісне лікування. Як правило, це призводить до втрати запломбованого зуба.

34
8,0
Знайдена 21 клініка

Працюють по:

Сб
8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова. Приймає лікар: Романів Христина Назарівна
 • Пломбування одного молочного зуба от 250
 • Лікування одного каналу молочного зуба от 120
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,2
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт. Приймає лікар: Андрусейко Ярослав Михайлович
 • Пломбування молочного зуба
Працює з 09:00-19:00
8,2
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка «Стоматолог і Я» проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.
 • Пломбування тимчасового зуба 300
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
8,1
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
 • Пломбування молочного зуба (склоіономер) 250
 • Пломбування кореневих каналів молочного зуба 200
Працює з 09:00-20:00
7,4
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймають лікарі: Жаметра Ахмад, Долгова Марія Олександрівна, Пришко Зоряна Романівна
 • Пломбування молочного зуба
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Пломбування молочного зуба
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Пломбування молочного зуба
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Пломбування тимчасового (молочного) зуба від 320
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
 • Пломбування молочного зуба
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен.
 • Пломбування молочного зуба
Працює з 09:00-19:00