Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Відновлення коронкової частини зуба у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Відновлення коронкової частини зуба — це комплекс заходів, спрямованих на відновлення видимої частини різця або моляра.

Причини руйнування дентинової коронки — несвоєчасне звернення до стоматолога при первинній появі карієсу, вторинний карієс у разі неправильно проведеного лікування, природна властивість емалі до швидкого стирання, механічні ушкодження (відколи, тріщини, що виникають унаслідок вживання занадто твердої їжі), нестача кальцію.

Відновлюється зруйнована коронка такими способами:

 • реставрація за допомогою вкладки;
 • пряма реставрація за допомогою нанокомпозитного матеріалу;
 • реставрація керамічними вінірами;
 • встановлення кульшових штифтових вкладок;
 • застосування анкерних штифтів.

Підготовчі процедури

Лікар проводить попередній огляд ротової порожнини.

Відновлення коронкової частини зуба

За умови діагностування незначних руйнувань проводиться санація. За допомогою бормашини очищаються каріозні ділянки, формується нова тканина пошарово за допомогою накладення фотополімерних матеріалів. Потім коректується форма різця чи моляра відповідно до анатомічних особливостей зубного ряду. На завершальному етапі здійснюється шліфування та полірування. Завдяки цьому вдається домогтися бажаного відтінку та естетичного ефекту.

Найбезпечніший метод — нарощування тканин зуба з використанням композитних матеріалів.

При сильному пошкодженні коронкової частини зуба застосовується вкручування штифта з подальшим накладанням фотополімерних матеріалів.

У складних випадках штифт із нарощеним матеріалом може вкриватися штучною керамічною коронкою, виготовленою в технічній лабораторії після проведення замірів.

Після лікування не слід вживати їжу і напої, що фарбують (чай, кава). Протягом кількох днів кусання твердої їжі відновленим зубом може супроводжуватися больовими відчуттями, які з часом зникнуть.

Показання та протипоказання

При видимих дефектах зубного ряду, появи сильних больових відчуттів під час прийому їжі треба негайно записатися на консультацію до стоматолога.

Основне протипоказання — неможливість реставрації зуба, імовірне погіршення функції сусідніх молярів та їх естетики.

Наслідки

Реставрація коронки, як правило, ніяких ускладнень не викликає.

54
7,0
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймає лікар: Кундис Роман Орестович
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 10:00-20:00
7,2
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
 • Відновлення коронкової частини зуба
Працює з 09:00-20:00