Zoom вибілювання зубів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Відбілювання зубів системою ZOOM 8760 грн
Відбілювання ZOOM 4 9850 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Iryna
Щиро вдячна лікарю Кононихіну за прекрасну, професійну, ідеальну роботу, Ідеальний результат І я просто щаслива і рада. Клініка.. Віднова Рекомендую!) все на вищому рівні Лікар, медперсонал тільки один позитив, добрі привітливі і палати также на вищому рівні і попоїсти Чесно скажу я думала так лиш в кіно буває) все добре для людей) Але ні) це реально, я Рекомендую клініку Віднова...
Олеся Вовк
Лікую зуби разом з рідними та знайомими вже більше 10 років у Жанни Володимирівни. Чудовий професіонал, порядна, і чуйна людина. Велика вдячність їй за врятовані зуби!!! Божої Благодаті, міцного їй здоров'я, і всіх земних благ!!!
Дякую фахівцям кліники за оказану допомогу та турботу. Видалили зуб " мудрості" швидко, майже безболісно ( хоча в мене є досвід видалення такого самого зуба з іншого боку). Про всі свої кроки попереджають, пояснюють, постійно контролюють стан. Дякую вам!
Анастасія
Дуже дякую Гав'юк Тетяні Михайлівні за професійну і вчасну пораду. Буду рекомендувати заклад і лікаря знайомим.
5,3
Львів вул. Виговського, 20 Б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова.
  • Відбілювання зубів системою ZOOM 8 760
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Відбілювання ZOOM 4 9 850