Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Чищення зубів від зубного каменю у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Дитяча професійна гігієна 150 грн

Чищення зубів від зубного каменю — це стоматологічна послуга, яка спрямована на гігієнічне та косметичне усунення твердого нальоту. Зубний камінь — це затверділі бактерії у вигляді плівки, що формуються на зубній емалі. Вона темна та складається із залишків їжі, відмерлих клітин, бактерій, солі фосфору, заліза та кальцію. Ефективне очищення зубного каменю під силу лише стоматологу завдяки використанню спеціального обладнання та інструментів.

Підготовчі процедури

Слід проконсультуватися із стоматологом, щоб той обстежив ротову порожнину та упевнився у відсутності протипоказань.

Чищення зубів від зубного каменю

Якщо раніше процедуру проводили механічно, то сучасна медицина відмовилась від цього методу. Найбільш популярні способи такі:

 • лазерний;
 • ультразвуковий;
 • піскоструйна обробка.

Лазерну технологію від інших відрізняє ціна та швидкість. Вона у 3 рази швидша за інші методи. Ультразвуковий спосіб користується найбільшим попитом. Суть технології полягає у застосуванні спеціального ультразвукового скалеру, який вібрує на певній частоті. Апарат не торкається зуба, тобто не травмує його. У свою чергу, піскоструйна обробка передбачає застосування дуже мілких абразивних частинок соди. Такий вплив навряд чи можна назвати приємним, але результат зберігається впродовж довгого часу.

Показання та протипоказання

Передумови до проведення маніпуляції:

 • поява неприємних відчуттів на яснах;
 • кровоточивість ясен;
 • неприємний запах із рота.

Процедуру не проводять при:

 • неправильному положенню зубів;
 • порушенні обміну речовин, особливо сольового;
 • наявності імплантатів;
 • хронічному бронхіті, аритмії серця.

Наслідки

Ця процедура не матиме жодних ускладнень, якщо лікар правильно провів чистку, а пацієнт дотримався лікарських рекомендацій у післяреабілітаційний період.

30
8,0
8,7
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова.
 • Дитяча професійна гігієна от 150
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,1
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів. Приймає лікар: Резник Юрій Богданович
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймають лікарі: Лисоконь Юлія Юріївна, Пустельник Анастасія Ігорівна
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері. Приймають лікарі: Герета Галина Ярославівна, Козицький Богдан Ігорович
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 10:00-20:00
7,2
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег. Приймає лікар: Ткач Оксана
 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00