Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Чищення зубів від зубного каменю у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Дитяча професійна гігієна 150 грн

Чищення зубів від зубного каменю — це стоматологічна послуга, яка спрямована на гігієнічне та косметичне усунення твердого нальоту. Зубний камінь — це затверділі бактерії у вигляді плівки, що формуються на зубній емалі. Вона темна та складається із залишків їжі, відмерлих клітин, бактерій, солі фосфору, заліза та кальцію. Ефективне очищення зубного каменю під силу лише стоматологу завдяки використанню спеціального обладнання та інструментів.

Підготовчі процедури

Слід проконсультуватися із стоматологом, щоб той обстежив ротову порожнину та упевнився у відсутності протипоказань.

Чищення зубів від зубного каменю

Якщо раніше процедуру проводили механічно, то сучасна медицина відмовилась від цього методу. Найбільш популярні способи такі:

 • лазерний;
 • ультразвуковий;
 • піскоструйна обробка.

Лазерну технологію від інших відрізняє ціна та швидкість. Вона у 3 рази швидша за інші методи. Ультразвуковий спосіб користується найбільшим попитом. Суть технології полягає у застосуванні спеціального ультразвукового скалеру, який вібрує на певній частоті. Апарат не торкається зуба, тобто не травмує його. У свою чергу, піскоструйна обробка передбачає застосування дуже мілких абразивних частинок соди. Такий вплив навряд чи можна назвати приємним, але результат зберігається впродовж довгого часу.

Показання та протипоказання

Передумови до проведення маніпуляції:

 • поява неприємних відчуттів на яснах;
 • кровоточивість ясен;
 • неприємний запах із рота.

Процедуру не проводять при:

 • неправильному положенню зубів;
 • порушенні обміну речовин, особливо сольового;
 • наявності імплантатів;
 • хронічному бронхіті, аритмії серця.

Наслідки

Ця процедура не матиме жодних ускладнень, якщо лікар правильно провів чистку, а пацієнт дотримався лікарських рекомендацій у післяреабілітаційний період.

8,6
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова.
Ірена, 11 липня '17р.

Лікуємось тут цілою родиною. Задоволена усім: лікарями, послугами, якістю робіт та чистотою.

 • Дитяча професійна гігієна от 150
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
7,4
Львів вул. Ак. Павлова, 12/1
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Дарья, 14 лютого '17р.

Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
Катерина, 19 лютого '17р.

лікувала недавно зуб , прийшла -зуб не болів , поставили пломбу-почав боліти нестерпно ,лікар Юля цим не переймалась , відправила лікувати канали ,а це витрат на 3000 грн .Бізнес - це не лікування !

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
Ірина, 10 квітня '17р.

Дякую вам за все! За професіоналізм, людяність і красиву усмішку! Ваша команда найкраща!

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймають лікарі: Пустельник Анастасія Ігорівна, Лисоконь Юлія Юріївна
Денис, 13 листопада '16р.

Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
Олександр, 18 вересня '16р.

Звертався до Ігоря Михайловича з приводу видалення зуба. Все пройшло швидко і безболісно, крім того, лікар росписав необхідні рекомендації, завдяки яким ускладнення не виникли. Рекомендую.

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,3
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів. Приймає лікар: Резник Юрій Богданович
Мирослава, 09 листопада '16р.

Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері. Приймають лікарі: Герета Галина Ярославівна, Козицький Богдан Ігорович
Арина, 06 лютого '17р.

Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 10:00-20:00
7,2
Львів пл. Маланюка, 2
р.Галицький (Центр)
Стоматологія доктора Ухача Р.Т. пропонує діагностику та лікування захворювань ротової порожнини для пацієнтів будь-якого віку. Прийом ведуть лікарі першої та другої кваліфікації. Приймає лікар: Ухач Роман Тарасович
Марина, 05 лютого '17р.

Классный доктор. Сначала зуб удалил, потом поставил имплант, работа и в том, и в другом случае была идеальной. Врач компетентный, с пониманием относится даже к самым трусливым пациентам. Удаляла первый раз, поэтому было страшно. Я ему премного благодарна. Настоящий мастер!

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-14:00
7,2
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег. Приймає лікар: Ткач Оксана
Марина, 19 грудня '16р.

Чудова клініка! Звернулась з проблемою вирівнювання зубів. Знаєте, більшість лікарів в інших стоматологіях пропонують один варіант, переважно найдорожчий і ніяких альтернатив. Тут мені запропонували і брекети і елайнери. Не тиснули, спокійно обговорили ситуацію та "розжували" мені все по моєму стану зубів. А атмосфера там просто)) Я відчула себе вдома, чесно. Ніякого запаху, шуму бор-машинки. І ціни цілком оптимальні, що дуже приємно здивувало!

 • Чищення зубів від зубного каменю
Працює з 09:00-19:00