Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Покриття зубів фторлаком у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Покриття зубів фторлаком ― це лікувально-профілактична процедура покриття поверхонь зубів препаратом «Фторлак», який володіє антимікробною дією, зміцнює зубну емаль, робить її менш чутливою, продовжує термін служби пломби.

Підготовчі процедури

Перед процедурою зубну емаль підготовляють, видаляючи м'які та тверді відкладення з її поверхні.

Покриття зубів фторлаком

Медичний стоматологічний препарат «Фторлак» ― лікарський засіб для лікування та профілактики карієсу зубів. Призначений тільки для місцевого використання (нанесення на поверхню зубів). Це темно-бура в'язка рідина зі специфічним хвойним запахом.

Зубну поверхню ретельно висушують до повного усунення слини, після цього наносять розчин, використовуючи ватяну кульку чи спеціальний пензлик.

У першу чергу покривають фторлаком нижню щелепу, щоб не дати накопичитися слині. Далі проводять обробку верхнього ланцюжка зубів. Процес покриття фторлаком вимагає навиків і спеціальної підготовки, проводити його повинен досвідчений стоматолог, бо потрапляння розчину на слизову оболонку може призвести до негативних наслідків.

Коли обробка розчином закінчена, пацієнт повинен тримати рот відкритим ще протягом 5-7 хвилин до повного висихання лаку. Після проведення цієї процедури не рекомендується чистити зуби протягом доби, також слід уникати вживання твердої їжі.

Щоб досягти довгострокового ефекту, процедуру слід проводити 3-4 рази. Між процедурами слід робити перерви у 2-4 дні, у цей час плівка препарату буде насичувати зуби йонами фтору, а це, у свою чергу, забезпечить надійний захист зубів протягом тривалого часу (зазвичай вистачає на 6 місяців).

Показання та протипоказання

Показано за таких умов:

 • для профілактики карієсу у дітей від 6 років;
 • при підвищеній проникності зубної емалі;
 • за наявності клиновидного дефекту, травматичних уражень;
 • після обробки зуба під штучні коронки.

До протипоказань належать:

 • непереносимість компонентів фторлаку;
 • гіперчутливість до запахів і смаків;
 • епідемічний флюороз.

Наслідки

Найчастіше не викликає ускладнень, зрідка може виникнути алергія на компоненти препарату. Потрапляння розчину на слизові оболонки ясен, язика, щік може призвести до почервоніння, больових відчуттів, набряку.

58
7,0
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Покриття зубів фторлаком
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Покриття зубів фторлаком
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Покриття зубів фторлаком
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Пустельник Анастасія Ігорівна
 • Покриття зубів фторлаком
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Покриття зубів фторлаком
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,1
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
 • Покриття зубів фторлаком
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-14:00