Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Металокерамічні коронки на зуб у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Коронка металокерамічна 1500 - 2000 грн
Коронка металокераміка 1400 грн

Металокерамічні зубні коронки — це ортопедичні конструкції, виготовлені за методикою напилення чи лиття кераміки на металевий каркас. Основна функція металокерамічних коронок у стоматології — протезування жувальних зубів.

Зубна металокераміка — це гіпоалергенний біосумісний матеріал, який, як правило, не відторгається організмом людини. Зазвичай використовується цільна кераміка на каркасі з оксиду, діоксиду або цирконію.

Переваги такого виду протезування:

 • висока міцність;
 • естетика;
 • зовнішня схожість зі звичайним зубом;
 • тривалий термін служби.

Підготовчі процедури

Спочатку пацієнт проходить діагностику, потім лікар препарує опорні зуби. Стоматолог знімає з обточених зубів зліпки, які необхідні для виробництва індивідуальних конструкцій. За необхідності підготовчий етап також передбачає депульпування й лікування зубних каналів.

Металокерамічні коронки на зуб

За зліпками в лабораторії виготовляється конструкція. Далі відбувається примірка протеза. Стоматолог встановлює коронки на зуб, фіксує їх. При обточуванні зуба лікар моделює по нижньому краю круговий відступ, що дає можливість не допустити зіткнення металевого каркаса з яснами і скоротити до мінімуму ймовірність появи набряків, роздратування, кровоточивості й алергічної реакції.

У середньому термін експлуатації становить 10-12 років за умови, що каркас зроблений зі сплаву неблагородних металів. У разі виготовлення каркаса з золото-платинового сплаву термін збільшується до 15 років і більше.

Після маніпуляції потрібно дотримуватися таких правил:

 • обов'язкова чистка зубного ряду вранці й ввечері (бажано й після кожного прийому їжі);
 • обережно відкушувати тверду їжу тією частиною щелепи, де встановлена ​​коронка.

Показання та протипоказання

Процедура протипоказана в таких випадках:

 • неправильний прикус;
 • аномальне стирання зубів;
 • вік до 16 років.

Наслідки

Матеріали, з яких виготовляються конструкції, можуть спровокувати алергічну реакцію. При виникненні болю необхідно негайно звернутися до стоматолога. Існує ймовірність розвитку під зубною коронкою вторинного карієсу у разі недостатньої обробки каріозної порожнини при встановленні коронки.

40
8,0
8,1
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
 • Коронка металокерамічна 2 000
Працює з 09:00-20:00
7,5
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Кундис Роман Орестович, Томищ Олекса Іванович
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймає лікар: Пігович Зоряна Ярославівна
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00