Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Вибілювання зубів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Відбілювання одного зуба 100 грн
Вибілювання зубів (1 щелепа) домашнє 1500 грн

Вибілювання зубів — це зміна відтінку кольору зубної емалі, її освітлення. Білосніжний колір зубів не гарантія їхнього здоров’я, однак м’який чи твердий наліт, що змінює колір емалі, може їх пошкодити.

Методи професійного відбілювання:

 • хімічне;
 • фотовідбілювання;
 • лазерні технології.

Іноді в окрему категорію виділяють відбілювання з використанням спеціальних кап, але такий спосіб найчастіше застосовується як додатковий засіб у домашніх умовах. До непрофесійних методів належать зубні пасти, жувальні гумки тощо.

Підготовчі процедури

Особливої підготовки не потрібно. В обов’язковому порядку необхідно проконсультуватися зі стоматологом. З’ясувати, чи не має протипоказань або ж алергії на ті чи інші препарати.

Вибілювання зубів

Кожен метод цієї маніпуляції має свої нюанси. При хімічному впливі наноситься реактив, який при контакті з киснем і проникненні в емаль помітно освітлює її. При лазерному чи фотовідбілюванні наноситься спеціальний гель, на який впливають вузькоспрямованим променем лазера чи лампи. Пульпа не обпалюється, промінь на судини не фокусується, а ясна прикриваються спеціальною плівкою. Це говорить про безпеку і безболісність методики.

Після процедури зуби потребують підвищеного догляду, їх чутливість значно зростає. У перші 2 дні не можна вживати їжу, яка фарбує. Перші 1-2 тижні слід з обережністю вживати холодну і гарячу їжу, користуватися якісними гігієнічними засобами.

Показання та протипоказання

Освітлення зубного ряду проводиться як для естетики, так і в цілях профілактики деяких захворювань, зокрема карієсу.

Ця медична процедура протипоказана в таких випадках:

 • вроджена підвищена чутливість зубів;
 • алергія на препарати і реактиви;
 • вагітність, період лактації;
 • велика кількість незакритих каріозних утворень.

Наслідки

Правильно проведене відбілювання зубів не викликає ніякого дискомфорту і не тягне за собою негативних наслідків. Інколи спостерігається підвищення чутливості в перші кілька днів після процедури. У такому випадку лікар призначає спеціальні гелі, які допоможуть впоратися з болем.

41
8,0
8,7
Львів вул. І. Виговського, 20б
р.Залізничний
Клініка УСМІШКА, заснована у 1989 році - досягла найвищих щаблів сьогоднішньої стоматології. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова.
 • Відбілювання одного зуба 100
 • Відбілювання зубів (2 щелепи) 2 000
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-14:00
8,1
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт. Приймають лікарі: Черепанич Василь Петрович , Андрусейко Ярослав Михайлович
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Волошин Тарас Богданович, Шевчук Ірина Андріївна
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Приймає лікар: Сивак Андрій Ярославович
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймають лікарі: Прудиус Орислава Ігорівна, Кулявець Олена Петрівна, Еттаєб Анис
 • Вибілювання зубів
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Біндас Ірена Ігорівна
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Вибілювання зубів
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00