Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Керамічні коронки на зуби у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Коронка керамічна безметалева 4200 грн
Коронка керамічна безметалева прес-кераміка 4000 грн

Керамічні коронки на зуби ― це сучасний вид ортопедичного лікування для відтворення цілісності зубного ряду, відповідаючи при цьому вимогам естетики та функціональності.

Підготовчі процедури

Підготовка полягає у проведенні діагностичних заходів, повній санації порожнини рота (лікування захворювань ясен, карієсу та проведення професійного чищення зубів), а також обточуванні зуба, на який буде встановлюватися коронка. Перед обточуванням обов'язково робиться рентгенівський знімок для оцінки стану каналів. Після того, як лікар провів повну підготовку, робиться зліпок верхньої і нижньої щелеп.

Керамічні коронки на зуби

Процес установки керамічних коронок вимагає від стоматолога високого професіоналізму й відповідної підготовки. Коронки ставляться на спеціальний надійний і міцний цемент. Конструкції з кераміки, володіючи високими зовнішніми показниками, ідеально підходять для передніх зубів. Такий ефект досягається відсутністю металевого каркаса, тому світло природно проникає крізь кераміку, забезпечуючи бездоганний вигляд зубів і максимальну схожість із натуральними. Пошарове нанесення кераміки збільшує глибину та природність світлопоглинання коронки. Завдяки відсутності металу цей тип коронок зберігає природний вигляд ясен: вона не темніє і не запалюється. Також протези не темніють від часу, чаю, кави, тютюну, харчових барвників. Щільність прилягання захищає від можливості розвитку карієсу. Властивості кераміки дозволяють їй берегти ротову порожнину від алергії. Повна сумісність з організмом створює комфорт, не викликає неприємних відчуттів, подразнення слизової оболонки і сторонніх присмаків у роті.

Показання та протипоказання

Кераміка має такі показання для установки:

 • відсутність одного і більше зубів;
 • дефекти зубного ряду;
 • неестетичний вигляд;
 • реставрація пошкоджених зубів;
 • вирівнювання зубного ряду.

Протезування керамікою протипоказане при:

 • гострих системних захворюваннях організму;
 • запальних процесах ротової порожнини;
 • ослабленому організмі після перенесеного захворювання;
 • вагітності;
 • вираженому остеопорозі.

Наслідки

Можуть виникнути такі ускладнення:

 • запальні процеси в корені та каналах;
 • фізичні й естетичні незручності;
 • поява тріщин, сколів до закінчення строку служби.
29
8,0
8,1
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
 • Коронка керамічна безметалева прес-кераміка 4 000
 • Коронка керамічна на основі оксиду цирконію 4 500
Працює з 09:00-20:00
7,5
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,5
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Кундис Роман Орестович, Томищ Олекса Іванович
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймає лікар: Пігович Зоряна Ярославівна
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
 • Керамічні коронки на зуби
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00