Металокерамічні коронки на зуб у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Коронка металокерамічна 2000
Коронка металокераміка 1400
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Остап, 12 червеня '17р.

Дякую за лікування!

• Коронка металокерамічна 2 000
Працює з 09:00-20:00
7,4
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Томищ Олекса Іванович, Кундис Роман Орестович
Марія, 20 червеня '17р.

17,06,17 я з дитиною була записана на прийом,беру таксі,дощ,приїзджаю - а там все закрито,телефоную а мені по хамски відповідають,в нас сьогодні вихідний бо мало було пацієнтів,якщо хочете щось більше дізнатися телефонуйте через два дні.....то я так зрозуміла роблять там що хочуть і як хочуть

• Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:00-21:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
Олександр, 18 вересня '16р.

Звертався до Ігоря Михайловича з приводу видалення зуба. Все пройшло швидко і безболісно, крім того, лікар росписав необхідні рекомендації, завдяки яким ускладнення не виникли. Рекомендую.

• Металокерамічні коронки на зуб
Працює з 09:30-20:00
Акції
Львів вул. Окружна, 94а
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Експерт" пропонує кваліфіковане лікування зубів та ясен для дітей та дорослих. В клініці працюють молоді фахівці першої та другої категорії, які володіють сучасними методами лікування.
  • Коронка металокераміка 1 400
Працює з 09:00-21:00