Лікування кісти зуба у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Шевченківському районі
Знайдена 1 клініка

Сб
Ірина
Неймовірно вдячні за людяність, чуйність і чудові результати! Шукали для доньки хірурга для термінового видалення зубів мудрості у Львові (бо втратили надію дочекатися медичної допомоги за кордоном), і лише завдяки небайдужості Оксани Степанівні вчасно знайшлося рішення. Максимум уваги й турботи про пацієнта, все пройшло легко та без ускладнень. Дуже дякуємо пані Оксані і пану Омеляну Коцовським, анестезіологам, хірургу Андрію Горготі та всьому персоналу лікарні за золоті руки, турботу та душевність! Ви найкращі!
Ірина
Дякую лікарям за чудову роботу!
Іванна
Чудова клініка, кваліфікований персонал. Мої дітки в захваті, лікуємо зуби з задоволенням. Рекомендую всім))
Христина
Перша клініка де почав лікувати зубки мій син) Все сподобалося !
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
  • Лікування кісти зуба

Лікування кісти зуба в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.