Дента-Супер, стоматологія

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна стоматологічна лікарня “Дента-Супер” надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен.

Послуги, які надає клініка:

• огляд пацієнтів, консультації фахівця;
  • лікування карієсу, пародонту, пульпіту;
  • діагностування, рентген;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • відбілювання зубів;
  • пломбування сучасними композитними матеріалами;
  • імплантація;
  • ревіталізація;
  • протезування.

Переваги клініки - досвідчений та ввічливий персонал, затишна атмосфера, лікування без болю, якісні стоматологічні матеріали.

• Ціни на послуги

• Тимчасові коронки
  • Відновлення коронкової частини зуба
  • Керамічні коронки на зуби
  • Відбілювання зубів
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок для дітей
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування хвороб ясен

Лікарі - професіонали!
Тарас
Чудово! Неймовірно задоволений!
Олег
Прекрасна клініка!!! Обслуговування на вищому рівні!!! Був у лікаря Андрія Ярославовича!!! Дуже задоволений!!!
Анастасія
Дуже гарні враження від візиту до клініки Дента Супер.Приємне обслуговування все чисто, акуратно, швидко та без затримок.
Сергій
26 травня '17р.
Кращого не існує)
Любовь
Хочу выразить свое искреннее восхищение Тересой Петровной Рыбак. Она, как ни кто другой может найти подход к пациенту. Этот врач самый лучший пример высококвалифицированного врача-стоматолога. Такому специалисту можно доверять без опасений за свое здоровье.
Володимир
Чудова локалізація та чудові спеціалісти !
Олена
Віддаю перевагу лікуванню у досвідченого стоматолога, тому вибрала Рибак. Подобається якість її роботи, сумлінне ставлення, ну і як на мене, так вартість послуг у Тереси Петрівни цілком адекватна.
Евгения
Очень приятный доктор) На приемы приходила с удовольствием)
Петр
Спасибо за оперативное и эффективное лечение!
Сергій
Андрій Ярославович досвідчений і коректний лікар. Раджу звертатись до нього, особливо тим, хто в перший раз у стоматолога, повірте, що не все так страшно. Сивак обов’язково допоможе!
Роман
Проводит лечение на высшем уровне! Рекомендую!
Роксолана Львівна привела мої зубки в повний порядок. Зараз відвідую її тільки для чищення, відбілювання, все робить відповідально - бездоганний сервіс, рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00