Лікування кісти зуба у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Личаківському районі
7,4
Львів вул. Ак. Павлова, 12/1
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Дарья, 14 лютого '17р.

Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.

Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
Тарас, 10 травня '17р.

надзвичайно хороші враження від вашої клініки,лікував зуби в п.Оленки,і Надії,дуже хороші лікарі,впевнені,кваліфіковані,обізнані в своєму ділі.Все швидко і чітко.)

Працює з 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.
Арина, 06 лютого '17р.

Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.

Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Скельна, 1, к. 3
р.Личаківський
Стоматологічні клініка доктора Чугай - приватний медичний кабінет з лікування зубів.
Євген, 28 жовтня '16р.

Умови лікування і уважне ставлення до пацієнта у Олександра Вікторовича на висоті. І вартість лікування цілком прийнятна, мене все влаштовує.

Працює з 08:00-20:00