Клініки діагностики у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі діагности в Галицькому районі (Центр)
Взяття промивних вод на флору та чутливість до антибіотиків з проведенням аналізу в бак. лабораторії 186 грн
Знайдена 1 клініка

Катя
Справді хороша лікарка! Шукала по рейтингу лікаря, натрапила випадково. Але дуже задоволена. Лілія Борисівна дуже турботлива і гарно все пояснює, щоб було зрозуміло пацієнтам. Рекомендую однозначно!!!
Олег
Дуже сподобалося відношення Лілії Борисівни до мене. Хороший лікар, рекомендую.
Кароліна
Дуже дякую Лілі Борисівні, анестезіологу та іншим лікарям які були зі мною, дуже хороші, турботливі, які знають свою справу лікарі. Рекомендую
саша
лілія чиж дійсно хороший і чуйний лікар дякую рекомендую
5,2
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева. Приймає лікар: Чиж Лілія Борисівна
  • Консультація бронхолога 880
  • Взяття промивних вод на флору та чутливість до антибіотиків з проведенням аналізу в бак. лабораторії 186
  • Взяття промивних вод бронхів на наявність мікобактерій туберкульозу 115
  • Взяття промивних вод бронхів на клітковий склад 114

Діагностика в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Білич Вікторія Михайлівна, Бура Ярина, Євтух Вероніка Петрівна
  • Запис результатів обстеження на диск в інший день після обстеження 190
  • Відправка DICOM зображень результатів обстеження на електронну скриньку 160
  • Запис результатів дослідження на цифровий носій центру (USB-накопичувач) 280
  • Запис обстеження на цифровий носій центру (USB-накопичувач) в інший день після обстеження 390
  • Формування і друк результатів обстеження на плівку 180
8,5
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Шевченківський
Медичний центр «Євроклінік» працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.
  • Консультація лікаря-рентгенолога 990
  • Додаткове моніторування пацієнта 20 хв. 800
  • Додаткове моніторування пацієнта 40 хв. 1 400
  • Консультація лікаря (архів) 200
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків. Приймають лікарі: Герета Наталія Юріївна, Орел Марія Глібівна, Пасічник Олена Петрівна
  • Діагностична гістероскопія 7 500
  • Холтерівське моніторування ЕКГ (24 години) 950