Клініки діагностики в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі діагности
Консультація лікаря 250 грн
Плантографія (діагностика плоскостопості) 20 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Ілона
Гарне відношення до пацієнтів
Сергій
Чудовий фахівець, з досвідом та кваліфікацією у своїй справі. Одного разу довелося потрапити до нього на обстеження. Все пройшло на найвищому рівні. Лікар детально пояснив мені що він "бачить" на знімках, а після ще й написав опис. Рекомендую!
Юлия Д.
Сімейний лікар відправив мене на обстеження до Сергія Віталійовича. Так як потрібно було зробити рентгенографію грудної клітки. Лікар виконав процедуру дуже швидко, зі знанням своєї справи. Результатів також не прийшлося довго очікувати.
Діма
Приватна поліклініка "Малятко+" допомогла моїй дитині вилікувати нетримання сечі. Тут працюють спеціалісти вищої категорії, відчувається їх багаторічний дослід. Я від щирого серця вдячний за виконану роботу. При необхідності відвідуємо лише цю поліклініку. Рекомендую.
5,6
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Медичний діагностичний центр "ЄвроМед+" створений у 2014 році, проводить дослідження на сучасному магнітно-резонансному томографі. Фахівці центру мають вищу та першу категорію кваліфікації, досвід практичної роботи понад 10 років. Приймають лікарі: Дрозд Сергій Віталійович, Олексюк Борис Арсенович
  • Консультація лікаря 250
5,4
Хмельницький вул. Кам'янецька, 66
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • Плантографія (діагностика плоскостопості) 20