Клініки діагностики в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі діагности
Комплексний пакет досліджень №1 (судини шиї та голови+серце+вени нижніх кінцівок+ОЧП та нирки) 2120 грн
Моніторинг складу тіла 100 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Володарська Оксана Анатоліївна
Все чудово
Вітов Сергій Леонідович
Отримав повну консультацію,все детально пояснили.Буду рекомендувати іншим
Ірина
Хочу подякувати колективу клініки за якісне, кваліфіковане обслуговування та гарне відношення до пацієнтів! Все пройшло на найвищому рівні! 1.09.2022 проходила МРТ головного мозку та судин головного мозку і як людина, яка дуже боїться замкнутого простору і схильна до панічних атак, завдала немало клопотів, як адміністраторам так і безпосередньо медперсоналу. Дівчатка адміністратори, підтримували перед обстеженням, все роз'яснювали і заспокоювали. Медпрацівниця, яка проводила обстеження взагалі всю процедуру від мене не відходила ні на крок, тримала на мені руку і заспокоювала. Чесно кажучи, якби не професіоналізм цього молодого і талановитого колективу, я б мабуть так і не наважилася пройти процедуру. Дякую Вам за Вашу не легку працю! Бажаю Вам міцного здоров'я, вдячних пацієнтів і мирного неба над головою!
Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 92
Центр МРТ діагностики «Нейромед» на Хмельницькому шосе 92 — діагностичний центр, спеціалісти якого надають послуги з проведення магнітно-резонансної томографії та ультразвукової діагностики. Приймають лікарі: Данилевич Светлана Григорьевна, Капшук Ірина Олексіївна, Лагода Василь Володимирович
  • Комплексний пакет досліджень №1 (судини шиї та голови+серце+вени нижніх кінцівок+ОЧП та нирки) 2 120
  • Комплексний пакет досліджень №2 (судини шиї+серце+вени нижніх кінцівок) 1 480
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-16:00
6,8
Вінниця вул. Пирогова 46, 13 корпус
Провідний центр гастроентерології та дієтології з: багаторічним досвідом, висококваліфікованими лікарями, сучасними методами
  • Моніторинг складу тіла 100
Центр-В