Клініки психології у Львові (Сихівський район) (відкриті по сб. клініки)

4,0
Знайдена 1 клініка

Ірина
Сину дуже подобаються сеанси масажу у Юлії. Вона гарний спеціаліст та вихована людина, приємно було користатись її послугами.
Наталя
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
Інна
В мене тільки найкращі спогади від спілкування з Музиченко. Леся прекрасний психотерапевт, гарна людина.
Тетяна
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
4,3
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів. Приймають лікарі: Альбокрінова Інна Василівна, Музиченко Леся
  • Консультація психолога
  • Консультація психолога
Працює з

Психологія в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,5
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
р.Залізничний
Студія психологічного і фізичного благополуччя «Ганеша» допомагає подолати такі проблеми, як психосоматичні розлади, невротичні розлади, страхи і фобії: тривога, що виникає під зовні не значущих ситуаціях або при зіткненні з певним фактором або явищем її викликають, панічні атаки, атаки, депресивні стани у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері, стресові ситуації, безсоння, нічні кошмари і страхи, проблеми адаптації і прийняття рішень, складні події та зміни в особистій, сімейній і професійній сферах та інші. Приймають лікарі: Карташова Світлана Анатоліївна. Карташов Даниїл Віталійович. Войцеховська Оксана Володимирівна. Кучевська Оксана Володимирівна. Галишич Ольга Григорівна.
  • Консультація психолога 50хв. 1 000
  • Консультація психолога сімейна 100хв. 2 500
  • Консультація психолога групова 100хв. 600
5,8
Львів вулиця Залізнична, 7
р.Залізничний
Медичний центр UP – це сучасний діагностично-поліклінічний заклад, який надає медичну допомогу дорослим і дітям у місті Львів. Під своїм крилом МЦ об’єднав жіночу консультацію та дитячу полікліну. Приймає лікар: Білик Марта Романівна
  • Консультація психолога (сімейна / парна) 1 260
  • Консультація психолога 940
8,7
Львів вул. Залізнична 7
р.Залізничний
Сучасний медичний центр, що спеціалізується на захворюваннях неврології, ортопедії, реабілітації після травм, перенесених операцій, інсульту, ефективно лікуємо біль в спині, суглобах, головні болі, неврози, ін. У центрі працюють висококваліфіковані лікарі та фізичні терапевти, що за допомогою сучасного обладнання та європейських методів світової практики лікують захворювання на етапі виникнення причин, а не тільки симптомів.
  • Консультація лікаря психолога 900