Сторінка 2. Діагности в Житомирі

Любовь
Осмотром довольна, все быстро и понятно.
23 липня '16 г.
Максим
Дуже вдячна Юрію Степановичу за його відповідальне ставлення до своєї роботи та уважність до кожного пацієнта. Дякую за правильний діагноз!
25 липня '16 г.
Інна
Гарна лікарка с величезним досвідом роботи. Я довіряю ій повністю і з радістю рекомендую ії іншим)
05 січня '17 г.
Валентин
Хочу висловити свою повагу та вдячність Ларисі Анатоліївні за її терпіння та доброзичливість! У Шимотюк є чому повчитись її колегам – це стосується і відношення до пацієнтів, і якості досліджень. Хто хоч раз до неї звертався, підтвердять всі мої слова.
11 січня '17 г.
Тетяна
Шимотюк Лариса Анатоліївна - лікар найкращий в свої галузі. Обстежуюсь тільки у неї.
02 грудня '17 г.
Інна
05 січня '17 г.
УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії Грищук Олена Юріївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам відповідно до звернення. Лікар займається УЗ-діагностикою норми та патологічних змін органів та систем організму. Спеціалізується на УЗ-діагностиці органів черевної порожини, малого тазу, нирок, щитовидної залози. Також здйснює діагностичне обстеження для вагітних, проводить ехокардіографію (УЗД серця).
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Ендокринолог, УЗД-спеціаліст
Лікар Гончаренко Юрій Степанович спеціалізується в області ендокринології, ультразвукової діагностики. Надає допомогу пацієнтам з ендокринологічними захворюваннями. Лікар займається денситометрією, проведенням адреналектомії, гемітіреоідектомії, лапароскопічної адреналектомії. Спеціалізується на УЗ-діагностиці головного мозку, органів черевно порожнини, малого тазу, щитовидної залози, м’яких тканин, передміхурової залози, серця (ехокардіогрфія) та суглобів.
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27