Полісся Кардіо Плюс, центр функціональної діагностики

Житомир, (Корольовський район), вул. Чорновола, 4
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр функціональної діагностики "Полісся Кардіо Плюс" створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.

Послуги, які пропонує заклад:

• консультація спеціаліста (кардіолога, невролога, уролога, терапевта);
  • ехокардіографія;
  • ультразвукове сканування внутрішніх органів;
  • доплерографія судин;
  • апаратна комп’ютерна діагностика.

Переваги медичного центру - малоінвазівне обладнання для встановлення точного діагнозу, комплексний підхід до проблеми, сучасна апаратура, якій не має аналогів в Україні.

Полісся Кардіо Плюс, центр функціональної діагностики, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Транскраніальна доплерографія 220
  • Доплерографія брахіоцефальних артерій 240
  • Доплерографія брахіоцефальних артерій та інтрацебральних судин (скринінг) 300
  • Доплерографія брахіоцефальних артерій та інтрацебральних судин з функціональними пробами 340
  • Доплерографія судин черевної порожнини 280
  • Ехокардіографія з кольоровим доплерівським картуванням 320
  • УЗД нирок 190
  • УЗД нирок та сечового міхура 240
  • УЗД нірок та наднирників 270
  • УЗД нирок, сечового міхура, передміхурової залози та сім'яних міхурців (трансабдомінально) 300
  • УЗД сечового міхура, передміхурової залози та сім'яних міхурців (трансабдомінально) 270
  • УЗД предміхурової залози та сім'яних міхурців (трансректально) 370
  • УЗД двох суглобів (однакові) 330
  • УЗД двох суглобів (різної локалізації) 400
  • УЗД лімфатичних вузлів (декілька зон) 200
  • УЗД органів черевної порожнини, нирок та наднирників 320
  • УЗД органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, передміхурової залози, сім'яних міхурців 420
  • УЗД органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, передміхурової залози, сім'яних міхурців, калитки 500
  • УЗД обох щелепно-лицьових ділянок 260
  • УЗД обох щелепно-лицьових ділянок та регіональних лімфатичних вузлів 280
  • УЗД навколоносових пазух 160
  • УЗД навколоносових пазух та регіональних лімфатичних вузлів 180
  • УЗД плевральної порожнини 160
  • УЗД чоловічих грудних залоз 190
  • УЗД шиї комплексне (щитовидна залоза, судинні лімфатичні вузли, додаткові утвори) 350
  • УЗД органів черевної порожнини, нирок, наднирників, черевного відділу аорти 470
  • Ритмографія 150

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олександра
Уважна,компетентна,людяна !
Илона Валдимировна
Расскажу один случай. Пришла я как-то к Владимиру Николаевичу на осмотр, так как давно лечусь у него после перенесенного инфаркта. Была на приеме с мужем и вскользь сказала, что его беспокоит кашель. Галаган назначил обследование и обнаружил у него болезнь сердца, назначил таблетки. Сейчас мы оба чувствуем себя отлично! Спасибо!
лена
я сама врач др.специализации.пришла на приём прочитав отзыв в интернете . не могла найти врача данной специализации ,который ответил бы мне на интересующие вопросы по поводу моего здоровья. очень довольна консультацией .советую .буду советовать всем знакомым помимо интернета .
Наталия Федулова
Очень хороший специалист. Внимательный, подробно все объясняет. Дает дальнейшие рекомендации. Спасибо
Квасоля Оля
Самий чудовий лікар, уважна і відповідальна. Побільше б таких, як Світлана В'ячеславівна .Консультацію я отримала повноцінну, все дізналася про діагноз і лікування, уточнила всі хвилюючі мене моменти. Баришову високо ціную як фахівця, вона чудовий лікар. Я б рекомендувала до неї звертатися, дійсно допоможе.
Коломийцева С.і.
Дуже вдячна Баришовій Світлані! Розумниця, грамотна, при призначенні будь-яких ліків докладно пояснить "для чого і чому", механізм дії, а перед цим детально розпитає, що ще п'єте, чи немає алергії, дасть сотню рекомендацій , нічого зайвого, що не лякає, а й говорить правду про можливі наслідки. Гарний діагност!
тамара
Зверталась багато разів. Дуже сподобалося. І спасибі вам, що на сайті можна прочитати ціни, адже є люди, які за вадами здоров'я не можуть цього зробити
Тетяна
Шимотюк Лариса Анатоліївна - лікар найкращий в свої галузі. Обстежуюсь тільки у неї.
Очень внимательный врач.Назначила лечение,объяснила причину моей болезни.Лечение помогло.Спасибо.Всем рекомендую этого врача.
Юліана
12 травня '17р.
Все добре але нажаль клініка не працюе в суботу.
Ліскова Ольга
20 квітня '17р.
Взагалі сподобалось, єдине, що УЗД тільки з 15-ї години роблять.
Климчук Галина
20 квітня '17р.
Робила УЗД серця. Обслуговування хороше. Все сподобалося.
Наталия
13 квітня '17р.
Делала узи сердца в этой клинике. Оборудование новое, современное. Врач, которая делала узи сразу посоветовала мне обратиться после обследования к своему эндокринологу и была очень права. Клиника мне очень понравилась, цены оптимальные. В следующий раз обязательно буду в нее обращаться.
Валентин
Хочу висловити свою повагу та вдячність Ларисі Анатоліївні за її терпіння та доброзичливість! У Шимотюк є чому повчитись її колегам – це стосується і відношення до пацієнтів, і якості досліджень. Хто хоч раз до неї звертався, підтвердять всі мої слова.
Аліна
Коли у батька виникли проблеми з серцем та судинами, нам порадили звернутися до медичного центру «Полісся Кардіо Плюс», бо саме ця клініка має обладнання, аналогів якого більше ніде в Україна немає. Нам сподобалася клініка і лікарі дуже гарні. Тож тепер рекомендуємо її і ми.
Зверніть увагу на інші клініки:
9,6
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,4
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
6,7
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.