Сторінка 4. Приватні лікарі у Рівному

Тетяна
Олександра Сергіївна як людина і як лікар супер професіонал після консультації дуже стало легко до моєї дитини 2річної одразу знайшла підхід ми дуже задоволенні після консультації відчуття позитивні
30 листопада '-1 г.
Аліна
Хороший лікар, реально допоміг вирішити мою проблему!
30 листопада '-1 г.
Вікnтор
Впевнений, що нікому не завадить періодично звертатись на консультацію до психолога. Курс лікування у Олександри Сергіївни мене повністю відновив, багато помилок своїх осмислив, та навчився керувати собою у складних ситуаціях. Рекомендую доктора Скороход іншим.
04 лютого '17 г.
Тоня
Теперь я уверена, что лучшие врачи-гинекологи-это мужчины. Роман Гаврилович настолько внимательный и деликатный доктор, что после первого визита развеялись все мои опасения по поводу гинеколога-мужчины. Теперь только на прием к доктору Мазуру буду записываться сама и буду рекомендовать его своим подругам.
19 лютого '17 г.
Психолог
21 рік досвіду
Психолог займається усуненням нескладних розладів психіки. Надає медичну допомогу при тривожності/нервозності, психічних атаках, безсонні, депресії. Фахівець допомагає людям подолати труднощі без медикаментозного лікування. Вивчає психологічні особливості кожної особистості та проводить консультаційну роботу з профілактики нервових порушень. Налаштовує пацієнтів на позитивні відчуття.
Рівне вул. Мірющенка, 31
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного кабінету, професіонал із питань жіночого здоров’я, ведення вагітності, родової діяльності. Проводить огляди жіночої половини населення. Консультує у період вагітності, приймає участь у процесі народження дитини. Допомагає впоратися із захворюваннями статевих органів. Спеціалізується на лікуванні пацієнток із міомою матки та гарднереллезом. Займається профілактичною діяльністю щодо попередження запальних процесів піхви.
Рівне вул. Замкова, 23
Гінеколог
Гінеколог Кравчук Марія Михайлівна спеціалізується на обстеженні і лікуванні органів жіночої статевої системи. Консультує з питань стану жіночих органів: яєчників, матки, піхви, великих та малих статевих губ, маткових труб, придатків яєчників. Діагностує та лікує запальні процеси в жіночіх статевих органах. Займається терапією дисфункції яєчників, клімаксу, гарднерелезу, аднекситу. Надає допомогу та рекомендації стосовно лікування молочниці на різних етапах. Окрім того, лікує передменструальний синдром. Надає консультацію з питань безпліддя та зачаття, а також з питань, пов’язаних з виникненням різних клінічних ситуацій в період пологів.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог Войтюк Мирослава Володимирівна спеціалізується на практичній гінекології: діагностуванні та лікуванні захворювань жіночих органів. Надає всю необхідну консультацію з приводу виникнення жіночих хвороб. Проводить біопсію шийки матки та її обробку лікарським шляхом. Лікує захворювання шийки матки, міому матки, запалення яєчників, хвороби маткових труб, венеричні захворювання та інше. Спеціалізується на лікуванні дисфункції яєчників, що найчастіше стає причиною безпліддя.Окрім того, проводить консультації вагітним та приймає у них пологи. Надає консультації після пологів з приводу стана здоров’я молодої мами та правильного ведення статевого життя.
Офтальмолог, Офтальмохірург
Лікар вищої категорії, головний лікар Горобюк Олег Антонович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Консультація від 100 грн.
Офтальмолог
Лікар Горобюк Наталія Петрівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить всю необхідну консультацію пацієнтів стосовно стану їх зору, можливих відхилень від норми та присутніх вад. Діагностує очні хвороби, завдяки процедурам очної тонометрії та біомікроскопії очного дна. Сучасне обладнання, яким володіє лікар, дозволяє поставити своєчасний та вірний діагноз. Лікує катаракту і глаукому, застосовуючи хірургічний та лазерний метод втручання. Проводить коніоскопію очей. Надає консультацію після хірургічного втручання, проводячи профілактичні заходи з пацієнтами.
Консультація від 100 грн.
Дитячий хірург, Уролог
Доктор спеціалізується в області дитячої хірургії та урології. Лікує захворювання сечового міхура (вроджені вади і запальні процеси), гострі і хронічні інфекції сечовивідних шляхів, аномалії розвитку статевих органів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Офтальмолог
Лікар вищої категорії Мержієвська Наталія Петрівна спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворюваннь органу зору, включаючи очне яблуко, придатки ока, клітковину та кісткових структур, що утворюють очну ямку. Серед найбільш розповсюджених методів лікування лікар практикує очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, мезотерапію очей, скіаскопію та гоніоскопію. У найбільш серйозних випадках вдається до хірургічного та лазерного лікування катаракти та глаукоми. Крім того, займається усуненням чужорідних тіл та предметів з ока, що найчастіше трапляється з дітьми.
Гастроентеролог, дієтолог, нутриціолог
Експерт в галузі дієтології. Впровадила в медичну практику цілу низку новітніх методів діагностики та лікування хвороб розладу ЖКТ. Розробник програми для лікуванні пацієнтів з метаболічними порушеннями та ожирінням.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Лікар ультразвукової діагностики
Володіє різними методиками УЗД діазностики.Є членом міжнародної асоціації лікарів перинатальної діагностики, сертифікавана FMF. Є відвідувачем багатьох конференцій та курсів по пренатальній діагностиці та ультразвуковому діагностуванню.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)