Сторінка 3. Приватні лікарі у Рівному

Доброго дня! Мій відгук про те, як я думала, що ніби нормально чую. Познайомившись з Ольгою Олексіївною я переконалася, що можу чути набагато краще, як на роботі, в магазині, аптеці і вдома. Люди, які мають проблеми зі слухом, добре знають, що важко знаходитися в суспільстві і здогадуватися, що говорить співрозмовник. Чесно, я вперше почула, як дихає уві сні моя дитина, як насправді працює побутова техніка, і які всі звуки стали голосні. Моя порада всім хто вагається на рахунок слухового апарату, і прислухається до думки, а що скажуть інші, або типу це ж не гарно... задумайтесь, на скільки можна простіше жити. Я без свого Oticon Siya тепер нікуди! Щиро дякую Ользі Олексіївні та її команді за гарне відношення, за всі рекомендації, за уважність, і найголовніше за те, що я чую.
Валерій
Щиро дякую, Ользі Олексіївній за те що, допомогла підібрати дуже хороші слухові апарати Otikon.Дитина ходить в апаратах вже рік, результати дуже хороші.Він навчився розмовляти виразно, набагато краще розуміти слова, правильно сприймати звуки , словниковий запас дуже збільшився,повноцінно спілкуватися на рівні своїх однолітків. Тому ми дуже вдячні вам Ольга Олексіївна
Дельцова Оксана Сергіївна
Я Дельцова Оксана Сергіївна хочу висловити щиру подяку чудовому лікарю.Ольга Олексіївна дуже хороший спеціаліст.Майстер своєї справи.Завдяки коректно підібраному слуховому апарату моя дитина може повноцінно жити і спілкуватися з однолітками.Будемо купувати ще один слуховий апарат від фірми Oticon так ,як попереднім дитина дуже задоволена.Велечезне дякую вам Ольга Олексіївна.
Альбіна
Лариса Олександрівна - гарний лікар, зверталися до неї не раз за якісною діагностикою. Рекомендуємо даного спеціаліста.
23 грудня '19 г.
Лікар функціональної діагностики
Лікар виконує дослідження: ЄКГ, суточний моніторінг ЄКГ и АД, тести з навантаженням.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог
Лікар приймає дорослих пацієнтів та дітей, лікує хвороби горла, носа, вуха сучасними методами.
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Офтальмолог
Лікар проводить повний офтальмологічний огляд дорослих. Займається видаленням сторонніх тіл з очей. Виконує офтальмоскопію, біомікроскопію, авторефрактометрію, кератометрію. Спеціалізується на лікуванні міопії, гіперметропії, астигматизму, кон'юнктивітів та синдрому сухого ока.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-16
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.
Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Рівне вул. Мірющенка, 31
Психолог
Психолог Бурмака Надія Петрівна спеціалізується на наданні психологічної допомоги людям, які пережили складні життєві ситуації. Проводить консультації, як в індивідуальному порядку, так і в группах.Занімается психодіагностикою і психокорекції, даючи оцінку емоційного фону пацієнта. Лікує фобії різної природи, депресії, безсоння, неврози, розлади харчової поведінки. Допомагає привести вагу в норму. Крім того, допомагає вилікувати алкоголізм і наркоманію. Працює як з дорослими, так і з дітьми.
Рівне вул. Поштова, 5
Хірург, Проктолог
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Лікар ультразвукової діагностики, уролог, андролог, сексопатолог
Досконало володіє УЗД методами діагностики. Програми лікування базує на принципах доказової медицини згідно затверджених протоколів.
Отоларинголог
Фахівець з лікування хвороб ЛОР-органів, виконує повний спектр ЛОР-маніпуляцій, володіє сучасними методами лікування вуха, горла, носа.