Бєлов Віктор Васильович

Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
41 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади. Патент на виріб медичного призначення «Пояс Бєлова» для лікування попереково- крижового відділу хребта

Лариса
Багато років мучили головні болі. Лікувалась неодноразово в стаціонарі, увесь час на таблетках. Вирішила звернутись до рефлексотерапевта, хоча і не дуже вірила, що допоможе. Але після лікування мені стало набагато краще! Дякую лікарю!
Антон
Спочатку було скептичне ставлення до рефлексотерапіїї взагалі. Зараз можу сказити-ці голки реально працюють. Ще плюс-ніяких таблеток хімії.Лікарю подяка.
Николай
19 квітня '17р.
Хороший доктор — тактичный и вежливый. Очень хорошо относится к пациентам. Провел действительно эффективное лечение.
Наталія
Дуже вдячна лікарю за те, що вилікував у мене невралгію трійчастого нерва. 10 сеансів голковколювання- і я тепер здорова!
Аліна
Зверталася до лікаря з приводу головних болей, які турбували на протязі багатьох років. Після курсу голкотерапії вони зникли!!! Щиро дякую лікарю за допомогу!!!!!
Виктор Васильевич чудесный доктор. Помог мне справиться с заболеванием, которое мучило меня несколько месяцев. Я очень благодарна ему за помощь!
Любов
Півроку ходила по лікарям , Віктор Васильович єдиний лікар який мені допоміг. Щиро вдячна.

Освіа

• 1974-1979 - Тернопільський національний університет

Курси

• 1985 р. - курси загального удосконалення з рефлексотерапії;
  • З 1990 р. неодноразово підвищує кваліфікацію в інститутах удосконалення лікарів.

Асоціації

• Асоціація голкотерапевтів України, представник асоціації в Рівненській області.

Лікує хвороби:

• Захворювання нервової системи: Вегето-судинна дистонія, мігрень; Радикуліти: шийно- грудний, попереково-крижовий, Остеохондроз , Протрузії дисків , Нейропатії , Неврити (в тому числі трійчастого нерва) , Неврити лицьового нерва , Невротичні стани , Порушення сну , Імпотенція , Синдром хронічної втоми , Наслідки травм та струсів головного мозку , Захворювання шлунково-кишкового тракту :
  • Гастрити , Виразки шлунку та 12-ти палої кишки , Коліти , Холецистити, холецистопанкреатити , Дискінезії , Захворювання легень :
  • Хронічні бронхіти , Астма , Захворювання серцево-судинної системи :
  • Гіпертонія 1-го та 2-го ступеня , Стенокардія , Ангіоспазми , Кардіалгія , Гінекологічні захворювання :
  • Хронічний сальпінгіт, оофорит , Порушення менструального циклу , Клімактеричний синдром , Вагініт, вульвіт , Захворювання лор органів , Хронічний назофарингіт , Хвороба Меньєра , Неврит слухового нерва