Бєлов Віктор Васильович

Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
лікар вищої категорії
Консультація 200 грн.
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Рівне вул. Гагаріна, 29
Рівне вул. Гагаріна, 29

Відгуки пацієнтів

Лариса
08 января '18р.
Багато років мучили головні болі. Лікувалась неодноразово в стаціонарі, увесь час на таблетках. Вирішила звернутись до рефлексотерапевта, хоча і не дуже вірила, що допоможе. Але після лікування мені стало набагато краще! Дякую лікарю!
Антон
19 июня '17р.
Спочатку було скептичне ставлення до рефлексотерапіїї взагалі. Зараз можу сказити-ці голки реально працюють. Ще плюс-ніяких таблеток\хімії.Лікарю подяка.
Антон
19 июня '17р.
Николай
19 апреля '17р.
Хороший доктор — тактичный и вежливый. Очень хорошо относится к пациентам. Провел действительно эффективное лечение.
Наталія
27 марта '17р.
Дуже вдячна лікарю за те, що вилікував у мене невралгію трійчастого нерва. 10 сеансів голковколювання- і я тепер здорова!
Аліна
27 марта '17р.
Зверталася до лікаря з приводу головних болей, які турбували на протязі багатьох років. Після курсу голкотерапії вони зникли!!! Щиро дякую лікарю за допомогу!!!!!
Инна
15 марта '17р.
Виктор Васильевич чудесный доктор. Помог мне справиться с заболеванием, которое мучило меня несколько месяцев. Я очень благодарна ему за помощь!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Курси

• 1985 р. - курси загального удосконалення з рефлексотерапії;
  • З 1990 р. неодноразово підвищує кваліфікацію в інститутах удосконалення лікарів.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Терапевт, Мануальний терапевт, Голкорефлексотерапевт