Крупецька Ольга Олексіївна

Отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог
Лікар приймає дорослих пацієнтів та дітей, лікує хвороби горла, носа, вуха сучасними методами.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

30 КВІ

Ср

01 ТРА

19:00
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)

Яна
Ольга Олексіївна не раз допомагала мені впоратися із захворюванням носа та горла. Крупецька призначає завжди дієве лікування. Рекомендую.
Доброго дня! Мій відгук про те, як я думала, що ніби нормально чую. Познайомившись з Ольгою Олексіївною я переконалася, що можу чути набагато краще, як на роботі, в магазині, аптеці і вдома. Люди, які мають проблеми зі слухом, добре знають, що важко знаходитися в суспільстві і здогадуватися, що говорить співрозмовник. Чесно, я вперше почула, як дихає уві сні моя дитина, як насправді працює побутова техніка, і які всі звуки стали голосні. Моя порада всім хто вагається на рахунок слухового апарату, і прислухається до думки, а що скажуть інші, або типу це ж не гарно... задумайтесь, на скільки можна простіше жити. Я без свого Oticon Siya тепер нікуди! Щиро дякую Ользі Олексіївні та її команді за гарне відношення, за всі рекомендації, за уважність, і найголовніше за те, що я чую.
Валерій
Щиро дякую, Ользі Олексіївній за те що, допомогла підібрати дуже хороші слухові апарати Otikon.Дитина ходить в апаратах вже рік, результати дуже хороші.Він навчився розмовляти виразно, набагато краще розуміти слова, правильно сприймати звуки , словниковий запас дуже збільшився,повноцінно спілкуватися на рівні своїх однолітків. Тому ми дуже вдячні вам Ольга Олексіївна
Дельцова Оксана Сергіївна
Я Дельцова Оксана Сергіївна хочу висловити щиру подяку чудовому лікарю.Ольга Олексіївна дуже хороший спеціаліст.Майстер своєї справи.Завдяки коректно підібраному слуховому апарату моя дитина може повноцінно жити і спілкуватися з однолітками.Будемо купувати ще один слуховий апарат від фірми Oticon так ,як попереднім дитина дуже задоволена.Велечезне дякую вам Ольга Олексіївна.

Схожі спеціалісти: