Дім здоров'я, медичний центр у Рівному

9.1
Рівне, вул. Гагаріна, 29

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.

Послуги, які надає пацієнтам заклад:

• консультація лікаря;
  • масаж;
  • голкорефлексотерапія;
  • рефлексотерапія;
  • мануальна терапія;
  • су-джок.

Переваги клініки - кваліфікований персонал, персональний підхід, висока якість обслуговування, міжнародні стандарти лікування, сучасні просторі кабінети, комфортні умови.

Розташований центр за адресою вул. Гагаріна, 29.

• Ціни на послуги

• Аутогемотерапія (для дітей до 14 років) 50

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
ОЛЬГА
спасибо.мне помогли очень.лет 15 назад.но когда я пришла к своей участковому врачу-Пастушено В.А.-она засмеяла меня...сказала.что это шарлатаны.....не надо верить таким участковым...
Після завантажених робочих буднів, я полюбляю побалувати себе масажами. У Петра Прокоповича робила антицелюлітний і медовий масажі. Його техніка масажу мені сподобалася, відчутний ефект після процедур. Планую відвідувати Корнійчука щотижня.
Тетяна
Корнійчук Петро Прокопович лікував мого сина від сколіозу першого ступеня. Петро Прокопович індивідуально підібрав вправи, дав вичерпну консультацію. Ми обійшлися без корсетів, медикаментів і операцій. На сьогодні дана проблема нас уже не хвилює.
Зоя
При всех проблемах с ребенком обращаемся только к ней. Чудестный врач, никогда не откажет, даст совет.
Надя
Назначала лечение гормонами, таблетки. Все препараты мне помогают, спасибо.
Сергей
В трудный период моей жизни доктор мне помог справиться. За это низкий ему поклон.
Арсений
Хороший доктор. Назначила недорогие, но действенные препараты.
Вероника
Муж прошел курс лечения пиявками. Чувствует себя хорошо.
Ніна
Класний лікар! Дійсно допомагає.
Александр
Во время приема все понравилось. Претензий к врачу нет.
Ната
Курс лечения принес облегчение боли. Это чудесный врач, рекомендую.
Осталась довольна ее услугами. Очень внимательный и позитивный доктор.
30 травня '16р.
Лечилась у Аллы Сергеевной. Назначенные лекарства быстро принесли результат.

Лікарі клініки Дім здоров'я, медичний центр у Рівному

• Мануальний терапевт
  • Масажист
  • Рефлексотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
9,7
Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 08:00-17:00