Сторінка 2. Терапевти в Полтаві

Вера
Довольна лечением. Спасибо.
18 серпня '16 г.
Татьяна Ивановна
Лечимся у этого специалиста всей семьей. Внимательная и грамотная, не назначает лишних таблеток
05 жовтня '16 г.
Очень довольна лечением.Все на высшем уровне.Теперь знаем- наша семья будет здорова.Спасибо.
02 грудня '17 г.
Приятный доктор, хорошее обслуживание. Рекомендую!
04 липня '16 г.
Татьяна Олеговна
Консультировалась по поводу прививки от гриппа. Результатом довольна.
21 серпня '16 г.
Вячеслав
Консультировался по поводу питания. С помощью советов врача теперь все хорошо. Спасибо!
18 липня '16 г.
Терапевт, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням хвороб терапевтичного профілю. Проводить профілактичні медичні огляди. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, циститом, гастритом, харчовими отруєннями, анемією та аритмією. Виконує ехокардіографію, УЗД нирок, молочних залоз та щитовидної залози.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Полтава вул. Соборності, 60 А
Терапевт
Лікар першої категорії Щербина Тетяна Миколаївна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з патологією внутрішніх органів. Лікар займається лікуванням гострих та хронічних захворювань респіраторної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, лікуванні гострої респіратоної інфекції, оформленні лікарняного листка та виписуванні довідок. Займає посаду завідуючої терапевтичним відділенням.
Полтава вул. Степового фронту, 29
Терапевт, Гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Джежелій В. В. спеціалізується в області терапевтії. Підбирає схеми лікування для хворих гастроентерологічною, серцево-судинною, бронхолегеневою патологією. Лікує пневмонію, гастрит, стенокардію та ін.
Полтава вул. Сінна, 37