Павленко Вікторія Анатоліївна

Педіатр
22 роки досвіду
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б

Відгуки пацієнтів

Олена
09 февраля '17р.
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Катерина
10 октября '16р.
Наблюдаемся у этого доктора, ребенко не боится врача. Это очень хороший специалист для малышей
Любовь
15 сентября '16р.
Результатом лечением бронхита довольна, ребенок абсолютно здоров)))
Максим Троцак
09 октября '18р.
Специалист супер. Уже наблюдаемся 5 лет с самого рождения и довольны всем. Лишнего не пропишет. Выздоравливаем быстро.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)