Павленко Вікторія Анатоліївна

Педіатр
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б

Олена
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Катерина
Наблюдаемся у этого доктора, ребенко не боится врача. Это очень хороший специалист для малышей
Любовь
Результатом лечением бронхита довольна, ребенок абсолютно здоров)))
Максим Троцак
Специалист супер. Уже наблюдаемся 5 лет с самого рождения и довольны всем. Лишнего не пропишет. Выздоравливаем быстро.

Лікар-педіатр надає послуги

• первинний прийом;
  • планові огляди дитини в перший рік життя;
  • консультування перед проведенням вакцинації;
  • діагностика та лікування захворювань;
  • оформлення медичних довідок.

Лікар-педіатр займається лікуванням хвороб

• ГРВІ;