Тичківська Ольга Мирославівна

Педіатр
Лікар-педіатр загальної практики, спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів у дітей, починаючи з народження і до повноліття. Ольга Мирославівна має досвід навчання та роботи у провідних закладах Німеччини та США, включаючи Гарвардську школу, Бостон (США).

Олеся
Коли діти хворіють, завжди звертаюсь до Ольги Мирославівни. I вона завжди нам допомагає. Діти її дуже люблять. Знає всі наші проблеми. Це соняна людина і дуже гарний спеціаліст.
Таня
Дуже хороший лікар Ольга Мирославівна !!!

• 2009 р. - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2011 р. - магістратура за спеціальністю "Педіатрія";
  • 2011 р. - інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі кафедри педіатрії та неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького;

Курси

• 2006 р. - навчання у Гарвардській літній школі, Бостон (США);
  • 2012 р. - цикл "Інноваційні технології діагностики та лікування в неонатології" в Харьківській медичній академії післядипломної освіти;
  • 2015 р. - стажування у неонталогічній кліниці інтенсивної терапії імені КН. Анни Мазовецької;
  • 2006 р. - медична школа Канзанського університету, канзас (США).