Тузяк Мар'яна

Педіатр
Лікар педіатр, головний лікар дитячої поліклініки "Веселка", займається спостереженням за дітьми від народження, проводить лікування різних захворювань, вважаючи за краще знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини.

Уляна
Наш дитячий лікар Тузяк Мар’яна , не зважаючи на свою зайнятість , завжди знаходить час для своїх маленьких пацієнтів. Завжди усміхається і говорить до них, заспокоює.Вона дуже мудрий лікар і я виконую завжди всі її настанови стосовно лікування чи запобігання хвороби.Ми всією сім’єю дякуємо за Ваше піклування!
Лілія
Для своїх дітей ми готові віддати найкраще.О і я вважала за свій обов’язок знайти їм відмінного лікаря. Ним слала лікар педіатр Тузяк Мар’яна.В ній мені сподобалася її впевненість в хорошому результаті, підтримка, високий інтилект, обізнаність своєї справи та любов до малюків. Можу рекомендувати її не роздумуючи!

• 2001 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.