Голубка Михайло Іванович

Проктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань прямої та ободової кишки, а також періанальної області. Приймає пацієнтів з болем під час дефекації, запорами та діареєю. Лікує нетримання калу, поліпи прямої кишки, геморой, парапроктит. Виконує біопсію кишечника.

Соломія
Михайло Іванович досвідчений лікар, та просто чудова людина! Звернулася до нього з досить делікатною проблемою. Спеціаліст уважно вислухав, запропонував варіанти вирішення її, та призначив лікування. Все допомогло. Дякую!
Ника
Дуже хороший лікар! від багатьох колишніх пацієнтів Михайла Івановича чую лише позитивні відгуки. А сьогодні і самому довелося звернутися до нього за допомогою. І справді лікар кваліфікований. Завдяки своєму досвіду, він ефективно допоміг мені. Рекомендую!

• 2016 р. — закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2016 р. — інтернатура МКЛ ШМД.

• 2016 р. — взяв участь в четвертому з'їзді колопроктологів України.
  • 2017 р. — взяв участь в семінарі «Мультидисциплінарні аспекти в хірургії, анестезіології, гінекології та урології", м. Вінниця.
  • 2019 р. — зарахований до аспірантури на кафедру хірургії №2 Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.