УЗИ органов малого таза в Киеве (м.Площадь Независимости)

УЗИ органов малого таза абдоминальное (с наполненным мочевым пузырем) 420 грн
УЗИ органов малого таза у женин (трансвагинально) 300 грн
УЗИ органов малого таза у женщин (трансректально) 300 грн
УЗИ органов малого таза у женщин (трансабдоминально) 250 грн
УЗИ органов малого таза 240 грн
УЗИ органов малого таза (трансабдоминально) 250 грн
УЗИ органов малого таза (трансвагинально) 300 грн
УЗИ органов малого таза (трансректально) 300 грн
УЗИ органов малого таза абдоминальное (с наполненным мочевым пузырем) (у детей) 420 грн
УЗИ органов малого таза мужчин (трансабдоминально) 410 грн
УЗИ органов малого таза гинекологическое 520 грн

7,7
Інна, 27 июня '18г.

Хочемо подякувати Марьяні Юр'ївні як професіоналу вищої категориї так і прекрасній чудовій жінці. У сина 7 років на остеженні знайшли невідому пухлину. Зверталися в різні місця, точний діагноз так і не поставили. Тільки в Еврокліниці Маріянна Юр'ївна зробила якісно дитині УЗІ черевної порожнини, поставила чітко діагноз і допомогла пройти консультації інших спеціалістів. Таків врачів зараз дуже мало. Дякуємо, Маріанна Юр' ївна, за Вашу роботу. Пока є такі врачі, не страшно ростити дітей і довірити їм життя!!!

• УЗИ органов малого таза абдоминальное (с наполненным мочевым пузырем) 420
  • УЗИ органов малого таза абдоминальное (с наполненным мочевым пузырем) (у детей) 420
Дитина
Людмила, 04 марта '17г.