Сторінка 2. Лікарі терапевти в Києві (метро Політехнічний інститут)

Иван
С пневмонией мне помог справиться Олег Карлович Шилов. Недуг одолел меня неожиданно, поэтому к доктору я попал в немного запущенном состоянии. Олег Шипович - настоящий профессионал, быстро поставил меня на ноги. Огромное вам спасибо за помощь.
02 січня '20 г.
Виталий
У моего ребенка опухло колено, во время движения чувствовал резкую боль внутри. Вскоре началась лихорадка. Обратились к доктору Кривошеевой Елене Дмитриевне. После ряда диагностик, назначила лечение инфекционного артрита. Лечение прошло успешно. Советую.
16 липня '18 г.
Нина
Кривошеева Елена Дмитриевна это врач с большой буквы. Она неотъемлемый член нашей семьи – семейный врач. При разного рода заболеваний, обращаемся только ней. Недавно проходила курс лечение гастрита. Приятно иметь дело с профессионалом.
23 червеня '18 г.
Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Кривошеєва Олена Дмитрівна - сімейний лікар, терапевт загальної практики. Досвід роботи 21 рік. Лікар вищої категорії, здійснює прийом пацієнтів незалежно від їх вікової категорії. Проводить комплексну діагностику, визначає причини відхилень і призначає оптимальну схему терапії. Спеціалізується на порушення з боку серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на суглобових захворюваннях. Лікує порушення загальнотерапевтичного профілю.
Терапевт, пульмонолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань дихальної системи у дорослих пацієнтів, у тому числі бронхітів, пневмоній, плевритів, астма і т.д.
Терапевт
Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в галузі ревматології, кардіології, гастроентерології, нефрології, пульмонології та інфектології. В спектр обов'язків лікаря входить проведення фізіотерапевтичних процедур призначення реабілітаційних та профілактичних заходів, В роботі грунтується на сучасні методи діагностики і лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Лікар загальної практики сімейної медицини, Терапевт
Відповідальна до виконання своїх обов’язків. Уважна, чесна, емпатійна.