Кривошеєва Олена Дмитрівна

Сімейний лікар, Терапевт
Лікар вищої категорії
Доктор Кривошеєва Олена Дмитрівна - сімейний лікар, терапевт загальної практики. Досвід роботи 21 рік. Лікар вищої категорії, здійснює прийом пацієнтів незалежно від їх вікової категорії. Проводить комплексну діагностику, визначає причини відхилень і призначає оптимальну схему терапії. Спеціалізується на порушення з боку серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на суглобових захворюваннях. Лікує порушення загальнотерапевтичного профілю.

Виталий
У моего ребенка опухло колено, во время движения чувствовал резкую боль внутри. Вскоре началась лихорадка. Обратились к доктору Кривошеевой Елене Дмитриевне. После ряда диагностик, назначила лечение инфекционного артрита. Лечение прошло успешно. Советую.
Нина
Кривошеева Елена Дмитриевна это врач с большой буквы. Она неотъемлемый член нашей семьи – семейный врач. При разного рода заболеваний, обращаемся только ней. Недавно проходила курс лечение гастрита. Приятно иметь дело с профессионалом.

• 1997 р. — Запорізький державний медичний університет, "Лікувальна справа".

• 2008 р. — спеціалізація «Організація та управління охороною здоров'я», НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2014 р. — ПАЦ «Терапія» НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2017 р. — ПАЦ "Загальна практика — сімейна медицина", НМАПО ім. П.Л. Шупика.