Сторінка 6. Лікарі стоматологи в Києві (Оболонський район)

Василіса
Дуже хороший лікар. Лікувала у нього гінгівіт. Спеціаліст компетентно підійшов до проблеми, огляну, та виписав призначення. По лікам все детально пояснив, та дав необхідні рекомендації по профілактиці. Спеціаліста рекомендую!
28 лютого '20 г.
Вита
Одного разу, я помітила що під час чистки зубів, у мене дуже сильно кровоточать ясна. Я прийшла на прийом до цього спеціаліста. Консультація мені дуже сподобалася. Лікар пояснив причини хвороби, та як їм запобігти. Спеціаліста рекомендую!
08 лютого '20 г.
Платон
Тарас Євгенійович, відмінний лікар. Внаслідок побутової травми, я повністю втратив передній зуб. Біль була жахлива, але разом з ти м і косметичний дефект. Вирішив звернутися до цього спеціаліста. Лікар, порадив вставити імплант. Я погодився. Результат просто супер! Імплант не відрізнити від справжніх зубів.
04 березеня '20 г.
Одного разу, ми з сім'єю вирішили поставити нашому дідусеві зубний міст. Постало питання у виборі спеціаліста. Вирішили звернутися до цього. І не прогадали. Лікар справжній знавець своєї справи. Зробив все якісно та не дорого. Рекомендую!
05 березеня '20 г.
Стоматолог-терапевт, стоматолог-гнатолог
Роман Славійович - висококваліфікований спеціаліст у галузі гнатології ортопедичної стоматології. Навчання по гнатології проходив в Австрії. Під час консультації гнатолог в першу чергу діагностує скронево-нижньощелепні суглоби, прикус та тонус лицьових м'язів. Якщо в цій системі щось працює негармонійно, у пацієнта можуть виникнути такі ускладнення:бруксизм; обмеження при відкриванні рота; заклинювання щелепи в певному положенні; клацання, хрускіт в щелепі при відкритті рота або пережовуванні; біль в області суглобів; стирання емалі зубів; неправильний прикус; зменшення тканин ясен навколо зуба; головний біль; зубний біль; біль в області вуха, шиї. Лікар спеціалізується на: протезуванні зубів, встановлення цирконієвих коронок, керамічних вінірів та проводить художні реставрації зубів. Роман Славійович – використовує мікроскоп під час встановлення вінірів та коронок. Це дає змогу встановити вініри та коронки ідеально точно. Завдяки використанню мікроскопу під час такої процедури, пацієнт отримує ідальний результат.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-20
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Стоматолог-імплантолог, хірург, протезування
Златковський Тарас Євгенович спеціалізується на плануванні складних випадків протезування, установка імплантів, установка будь-яких конструкцій на імплантах (коронки, протези), хірургія. Професійно та швидко проводить операції з імплантації різних систем зубних імплантатів. Успішно застосовує процедуру плазмоліфтингу, тим самим мінімізуючи травматичний ефект від хірургічних втручань. Робить різні види зубного протезування та рятує зуби навіть у найскладніших ситуаціях. Успішно застосовує закриття рецесій, пластику ясен, клаптеві операції, імплантації, одномоментні імплантації, синус ліфтинг, аугументацію, кісткову пластики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог-ортодонт
Доктор Коржов Алексей Павлович специализируется в области стоматологии, ортодонтии. Предоставляет услуги по выравниванию зубов капами, установке керамических брекетов, исправлению прикуса пластинами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Викликати лікаря додому
Дитячий хірург, має вищу категорію, основний напрямок в роботі комплексне ведення (від збору анамнезу до оперативного лікування, реабілітації) пацієнтів з патологіями щитовидної і паращитовидних залоз. Проводить оперативні втручання при вентральних, пупкових, пахових грижах, крипторхізмі, водянці оболонки яєчка, Гігрома суглобів, варикозі вен яєчка, а також видаляє доброякісні пухлини шкіри.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на хірургічних операціях. Консультує з приводу доцільності проведення оперативного втручання, проводить огляд. Здійснює видалення зуба, включаючи складне. Крім того, за свідченнями видаляє капюшон зуба мудрості. Також забезпечує післяопераційне спостереження пацієнта.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології та дитячої стоматології. Лікує всі види карієсу, виконує пломбування зубних каналів, проводить відбілювання і художню реставрацію зубів. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортопед
Доктор стоматолог ортопед, займається Мікропротезування на основі ортопедичних конструкцій (in-lay, on-lay, over-lay), знімним і незнімним протезуванням. Надає консультативні послуги з лікування каналів зубів, пульпіту, адентії, карієсу, періодонтиту. Коверник Ігор Васильович фахівець з імплантації і художньої реставрації зубів.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3) м.Оболонь195м.Мінська276м.Почайна3410
Стоматолог-терапевт
Лікар займається естетичним відновленням зубного ряду. Надає послуги з санації ротової порожнини. Веде підготовку до протезування. За допомогою сучасного обладнання видаляє карієс і камені. Лікує пульпіт, періодонтит, ставить пломби.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на лікуванні запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Займається одномоментної імплантацією, видаленням атипових зубів мудрості і доброякісних утворень. Виконує клаптеві операції, операції відкритого і закритого синус-ліфтингу.
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Київ пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь2111м.Почайна348
Стоматолог-терапевт, Дитячий стоматолог
Стоматолог-терапевт другої кваліфікаційної категорії, надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб зубів і кореневих каналів зуба. Ставить пломби, займається відновленням зубної емалі і анатомічної форми зуба. В роботі використовує сучасні технології, включаючи фотополімер.