Мартинчук Олександр Олегович

Стоматолог-хірург
Консультація бесплатно
Стоматолог-хірург, спеціалізується на зубної імплантації, синус-ліфтинг, кісткової пластики, пластиці м'яких тканин порожнини рота, атипичном і атравматичного видалення зубів. До Олександра Олеговичу слід звернутися при появі симптомів: набряк слизової оболонки навколо зуба, збільшення лімфатичних вузлів під щелепою, припухлість щоки і підвищення температури тіла.

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда) м.Оболонь286м.Мінська379

Дмитрий
Посещаем клинику всей семьёй. Наблюдаемся у Мартынчук Александр Олеговича́. В клинике всегда подберут необходимую схему лечения и обязательно постараться их сохранить.
Андрей
Александр Олегович полностью занимается восстановлением моих зубов. Отсутствие своевременного лечение привело к необходимости установки имплантатов. Специалист провел диагностику, изучил особенности моих зубов и подобрал подходящий тип имплантатов. Постепенно моя улыбка восстанавливается.

• 2015 р. — НМУ ім. О. Богомольця;
  • 2018 р. — спеціалізація по щелепно-лицьовій хірургії в КНАПО ім. Шупика.

Лікар стоматолог-хірург надає послуги

• імплантологія;
  • кісткова пластика;
  • пластика м'яких тканин порожнини рота;
  • синус-ліфтинг;
  • атипові видалення;