Сторінка 4. Лікарі стоматологи в Києві (Оболонський район)

Люда
Рекомендую, дуже крута!
30 листопада '-1 г.
Лилия
Хороший спеціаліст. Зверталися до неї за допомогою Вона відповідально віднеслася до поставленого завдання, та зробила все не найвищому рівні. Результати перевершили навіть мої очікування. Рекомендую спеціаліста.
03 березеня '20 г.
Лина
Мій батько, з віком почав втрачати зуби. Але він дуже переймається своїм естетичним виглядом. Тому ми звернулися до цього лікаря. Дуже задоволені результатом її роботи. Імпланти не відрізнити від справжніх зубів. Рекомендую!
16 лютого '20 г.
Косюк всегда может удивить своего пациента в хорошем смысле этого слова. Она владеет самыми передовыми методами и использует качественные материалы в работе. Процедуры у Натальи вернули здоровье моим зубам и подарили красивую улыбку!
17 грудня '16 г.
Стоматолог-імплантолог
Валерія Володимирівна спеціалізується на плануванні складних випадків протезування, встановленню імплантів, встановленню будь-яких конструкцій на імплантах (коронки, протези).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Стоматолог-ортодонт
Доктор Косюк Наталія спеціалізується на хірургічної та ортодонтичної стоматології. Надає послуги консультації, проводить планові огляди. В область професійних інтересів лікаря входять оперативні втручання з видалення зубів, а також виправлення прикусу за допомогою пластин і брекетів.
Стоматолог-ортопед, терапевт
Доктор Коржова Христина Павлівна спеціалізується в галузі стоматології, ортопедії. Займається відбілюванням зубів, ендоотделіваенім зубів, художньої реставрацією, протезуванням, лікуванням карієсу.
Стоматолог
Доктор Токман Олена Петрівна спеціалізується в області стоматології. Надає послуги з лікування карієсу, флюсу. Займається відбілюванням, пломбуванням.
Стоматолог-хірург, ортопед
Хірург-стоматолог, головний лікар клініки, спеціалізується в області хірургічної, загальної та ортопедичної стоматології. Займається атипическим і типовим видаленням зубів, імплантацією, проводить зубозберігаючі хірургічні операції. Виконує знімне і незнімне протезування зубів, пломбування зубів, лікує запальні захворювання. Має навички видалення доброякісних утворень ротової порожнини та щелепно-лицевої зони. Автор наукових робіт, учасник наукових конференцій. Проходив стажування за кордоном.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, спеціалізується на зубної імплантації, синус-ліфтинг, кісткової пластики, пластиці м'яких тканин порожнини рота, атипичном і атравматичного видалення зубів. До Олександра Олеговичу слід звернутися при появі симптомів: набряк слизової оболонки навколо зуба, збільшення лімфатичних вузлів під щелепою, припухлість щоки і підвищення температури тіла.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор Маслов Юрій Володимирович спеціалізується в стоматології широкого профілю. Проводить консультації, огляди, діагностику зубних захворювань. Здійснює медикаментозне лікування, виконує оперативні втручання з видалення зубів, ставить коронки. Компетентний в естетичної реставрації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Стоматолог-терапевт
Доктор займається діагностикою каріозних і некаріозних уражень зубів і їх ускладнень. Виконує відбілювання зубів і професійну гігієну порожнини рота. Проводить ендодонтичне лікування системи кореневих каналів і художню реставрацію всіх груп зубів.
Стоматолог-хірург
Роман Вікторович спеціалізується на хірургічної стоматології. Доктор виконує моделювання м'яких тканин, мягкотканное регенерацію, синус-ліфтинг, зубозберігаючі операції, остеопластіческіе операції.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар-стоматолог, виконує широкий спектр діагностичних і лікувальних процедур при зубних недугах. Проводить консультативні прийоми і планові огляди. Виписує рекомендації, інструктує по догляду за ротовою порожниною. Лікує зубні болі, ставить пломби. Займається лікуванням кореневих каналів зубів, запальних і інфекційних уражень ясен. В роботі застосовує медикаментозну терапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7