Тищенко Вікторія Олександрівна

Стоматолог-терапевт, Дитячий стоматолог
Лікар другої категорії
Стоматолог-терапевт другої кваліфікаційної категорії, надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб зубів і кореневих каналів зуба. Ставить пломби, займається відновленням зубної емалі і анатомічної форми зуба. В роботі використовує сучасні технології, включаючи фотополімер.

Я не ожидала, что так быстро и качественно можно восстановить мой проблемный зуб. Тищенко Виктория сотворила для меня маленькое чудо. Буду дальше обращаться за помощью к этому стоматологу.
Анна Васильевна
Умница доктор! Работа заслуживает самой высокой оценки! Была приятно удивлена профессионализмом молодых специалистов. Пломбировала мне зубы - быстро, качественно и без осложнений

• 2007 р. — Луганський державний медичний університет (ЛГМУ);
  • 2009 р. — інтернатура на базі ЛГМУ за спеціальністю «Терапевтична стоматологія».

• 2009 р. — курс «Особливості відновлення форми зубів після ендодонтичного лікування»;
  • 2007 р. — курс «Основи сучасної ендодонтії»;
  • 2009 р. - сертифікат спеціаліста за напрямом «Стоматологія»
  • 2010 р. — курс "Препарування Dentline";
  • 2012 р. — курс «Застосування фотополімерних технологій відновлення зубів»;
  • 2014 р. — сертифікат спеціаліста за напрямом «Стоматологія».