Довіра, медичний центр

р.Вознесенський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Довіра" входить в мережу психотерапевтичних клінік, які почали роботу в 1993 році. Спеціалізується МЦ в області звільнення від різного роду залежностей. Персонал клініки сертифікований, навчання проходило на території України і за її межами.

Послуги, які надає медичний центр:

• консультації лікаря-психотерапевта;
  • сеанс терапії від ожиріння при наявності зайвої ваги за методикою Смелова;
  • сеанс психо-суггестивного програмування, позбавлення від алкоголізму, куріння за методом Довженка,
  • вилікування від ігрової залежності.

Переваги клініки - діють різні акції програми, пропонується пільга при лікуванні ожиріння для пенсіонерів, інвалідів.

Місцезнаходження центру - пр.Соборності (пр. Леніна) 135, 9 поверх, конференц-зал готелю "Інтурист".

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Довіра, медичний центр, вартість послуг:

• Лікування ожиріння (надмірної ваги)
  • Лікування алкоголізму
  • Кодування від алкоголізму
  • Консультація психолога
  • Консультація психотерапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Константин
Микола Андрійович дуже гарний психолог. Я від душі дякую йому за професіоналізм і увагу до дрібниць в процесі мого лікування. Заняття у нього були для мене дуже корисними.
Михаил
Анатолий Борисович! Я прошел у вас лечебный курс в августе. Лечение и советы по режиму поведения, аутотренингу и т.д оказались очень полезными. Чувствую себя увереннее, спасибо большое за все!
Кучин - высококвалифицированный психолог (мне есть с чем сравнить), настоящий мастер своего дела. Тактичный, деликатный, аккуратный, ответственный. Рекомендую как талантливого врача.
У Самарцева столько опыта и знаний, что его коллеги к нему тоже обращаются за советом. А для пациента лучше психолога не найти.
Геннадий
Самарцев для меня лично один из лучших психиатров. Восхищает его скрупулезный подход к работе, индивидуальное отношение к каждому пациенту. Результаты его занятий поражают в хорошем смысле слова.
Максим
Хорошего психолога сейчас не так то просто найти. Рад, что в свое время мне посоветовали Николая Андреевича, уже больше года его посещаю и консультируюсь, очень доволен.
Константин
Методы лечения Анатолия Борисовича на самом деле действуют. Результаты лечения у него очень обнадеживают, особенно на фоне безуспешного посещения других врачей.
Виктор
Благодарю Владимира Николаевича за внимательное отношение к моей скромной персоне! Высокий профессионализм в сочетании с человечностью и отзывчивостью - это в наше время дорогого стоит.
Георгий
Легенко опытный и авторитетный психотерапевт. Не слышал, чтобы он кому то не помог, с таким то практическим стажем.
Дмитрий
Приходилось обращаться к Кучину. Талантливый и уверенный в своих силах психолог, умеет найти наиболее эффективные пути достижения положительного терапевтического результата.
Зверніть увагу на інші клініки:
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.