Ремпель Жанна Олександрівна

Психолог, сімейний психотерапевт
Консультація тільки онлайн 800
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням психосоматичних розладів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Працює над відносинами між батьками та підлітками. Лікує панічні атаки, фобії, підвищену тривожність та нервозність, депресію. В роботі використовує сучасні методики.

Запоріжжя Незалежної України, 40 р.Вознесенський

Иванка
Мені сподобалося, що лікар розбирається у відносинах між людьми. Не всі спеціалісти можуть пояснити, що тобі потрібно робити в певних ситуаціях. Лікар, дуже уважна і може допомогти порадою практично в будь-якій ситуації. Рекомендую!
Олена
Все відмінно! На консультації комфортно та затишно. Обговорили всі мої проблеми, лікар дуже добре вміє слухати. Спілкування як з добрим другом, а не як з лікарем. Розуміє ситуацію і намагається зарадити проблемі. Була тільки перша консультація. Але я задоволена.

• 1996 р. Запорізький державний університет, спеціаліст "практичний психолог".

• 5-ти річна підготовка в області кататимно-імагинативної психотерапії відповідно до стандартів ЄАП (Австрія).
  • Учасник проєкту Схема-терапія (УІ КПТ, Львів).
  • Аспірантура КП "Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти".

• Дійсний член ІРСГП (Українська громадська організація "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології").
  • Член Української спільноти психотерапевтів (УСП).
Схожі спеціалісти:
Психолог, немедичний (гуманітарний) психотерапевт
Вісцеральний терапевт, Остеопат, Рефлексотерапевт, Психолог, Телесно орієнтований психотерапевт
Акредитований психотерапевт, лікар-психіатр, психолог