Цапін Ігор Миколайович

Психотерапевт
главный врач
лікар першої категорії
Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович спеціалізується на лікуванні хвороб психіки різних ступенів тяжкості. Надає консультації, в ході якої виявляє первинні проблеми психіки пацієнта, призначає сеанс або серію сеансів з метою відновлення психічного здоров'я людини до меж норми. Практикує психоаналіз, гештальт-терапію, екзистенціальну психотерапію. Проводить лікування алкоголізму і наркоманії шляхом кодування і гіпнозу, лікує розлад харчової поведінки за допомогою бесіди. Виводь з глибоких і затяжних депресій. Усуває хронічну втому нервової системи, неврози і інші тривожні стани. Практикує когнітивно-бихевиоральную терапію.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Еспланадна, 28 (2-пов., оф.7, метро Палац Спорту) м.Палац спорту11м.Площа Українських героїв65м.Хрещатик1913

Самый лучший специалист. Безмерно ему благодарна за лечение.
Алиса
Врач с большой буквы. Вернулось желание жить! Обращаемся только к этому врачу

• 1984 р. — Кримський державний медичний університет ім. С.И. Георгієвського, лікувальний факультет.

• 2010 р. — курси по психотерапії;
  • 2010 р. — курси по наркології.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, Отоларинголог-онколог, Психотерапевт
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальний терапевт, Психотерапевт, Реабілітолог
Психотерапевт, Сімейний психолог